Videó: 16 hónap után ismét Szalai-gól a Bundesligában!
Szalai Ádám 2019 decembere után ismét gólt szerzett a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A magyar válogatott csapatkapitánya a Werder Bremen és a Mainz összecsapásának 16. percében volt eredményes, egy kipattanót követően 10 méterről a hálóba lőve.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik






