Németország: verekedés után agysérülésekkel vittek kórházba egy 15 éves futballistát

2023.05.31. 15:05
null
A kép illusztráció (Fotó: Getty Images)
Németországban egy nemzetközi labdarúgó-utánpótlástornán az egyik mérkőzés lefújása után kialakult verekedésben egy tinédzsert úgy megütöttek, hogy életveszélyes agysérülésekkel kórházba szállítottak – olvasható az apnews.com-on.

 

Múlt vasárnap egy berlini és egy francia csapat játszott egymással Frankfurtban. A rendőrség közleményéből kiderült, hogy a hármas sípszó után kialakult dulakodásban a francia gárda egyik 16 éves játékosa úgy megütötte a feje és a nyaka körül a német együttes 15 éves labdarúgóját, hogy azonnal összeesett. A kiérkező mentőszolgálat munkatársai a helyszínen ellátták őt, majd életveszélyes agysérülésekkel bevitték a kórházba.

A franciák futballistáját a frankfurti bíró döntése értelmében őrizetbe vették a további vizsgálatokig.

A rendőrség arra kérte a szemtanúkat, hogy akiknek esetleg van videófelvételük az esetről, jelentkezzenek.

Legfrissebb hírek

Sportlövészet: Nagy Ákos Károly negyedik a junior-világbajnokságon

Utánpótlássport
8 órája

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
8 órája

Cselgáncs: Vég Luca bronzérmet szerzett a berlini junior Európa-kupán

Utánpótlássport
12 órája

Kosárlabda: legyőzte a spanyolokat az U20-as női válogatott idegenben

Utánpótlássport
15 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
16 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
16 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
17 órája

Országúti kerékpár: Takács lett az U23-as, Horváth az U19-es bajnok

Utánpótlássport
17 órája
Ezek is érdekelhetik