Német Kupa: hetedosztályú ellenféllel kezd a címvédő Schalke

2011.06.11. 19:36
Címkék
Szombaton tartották a labdarúgó Német Kupa sorsolását, az első fordulóban a címvédő Schalke a hetedosztályú Teningenhez látogat. Az amatőr klub a legalacsonyabban rangsorolt csapat a főtáblán.

A rekordbajnok Bayern München a másodosztályba feljutó Eintracht Braunschweighez látogat az első fordulóban, míg a Bundesligát megnyerő Borussia Dortmund a harmadik vonalban szereplő Sandhausennel csap össze. A bajnoki ezüstöt megszerző Bayer Leverkusen a másodosztályba visszakerülő Dynamo Dresdennel mérkőzik.

A Stieber Zoltánt és Szalai Ádámot foglalkoztató Mainz az ötödosztályú SVN Zweibrückennel csap össze, míg Hajnal Tamás csapata, a VfB Stuttgart a harmadik vonalban szereplő SV Wehen Wiesbadennel mérkőzik.

Király Gábor együttese, az 1860 München a VfL Osnabrückkel küzd meg, a Futács Márkót foglalkoztató Ingolstadt az FC Oberneulandhoz látogat. A Torghelle Sándort soraiban tudó Fortuna Düsseldorf a Hessen Kassellel csap össze.

Legfrissebb hírek

Sofron István: Álomdöntővel zárult a téli olimpia

Jégkorong
10 perce

NB I: MTK Budapest–Ferencvárosi TC

Labdarúgó NB I
11 perce

Megdolgozott a győzelemért a Videoton, fontos pontokat szerzett a KTE ellen

Labdarúgó NB II
15 perce

Kiss Tamást megműtötték az arccsonttörése után

Légiósok
27 perce

Győri Barbara távozik a Zwickau kézilabdacsapatától – hivatalos

Kézilabda
28 perce

Durant szeretne ott lenni az amerikai kosárválogatottban a 2028-as olimpián

Amerikai sportok
36 perce

Tenisz: az U16-os fiúk megmutatták, hogy valóban az elitben a helyük

Utánpótlássport
44 perce

Férfi kézilabda NB I: Albek Józseffel erősített a PLER – hivatalos

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik