Csütörtöki sportműsor: pályán a Chelsea, osztályozót játszik a Hertha

Folytatódik a Giro d'Italia, s lesz még darts Premier League, valamint férfi kézilabda Bajnokok Ligája is.

El: a Frankfurt felülmúlta a Rangerst a sevillai döntőben!

Az Eintracht Frankfurt nyerte meg a labdarúgó zEurópa-liga döntőjét Sevillában, nagy csatában, tizenegyesekkel felülmúlva a Rangerst.

NBA: a Magic választhat elsőként a drafton

Másodikként az Oklahoma City Thunder, harmadikként pedig a Houston Rockets választhat magának játékost.

Női kosár: a mieink szoros meccsen kikaptak a portugáloktól

Az első negyedet 9 ponttal megnyerte a magyar válogatott, a másodikat viszont 18 ponttal elvesztette.

Benfica: német edző ül le a csapat kispadjára

Az 55 éves Roger Schmidt legutóbb a holland PSV Eindhovennél dolgozott.

Union: Többet kaptam az elmúlt hónapoktól, mint vártam – Schäfer

„Szeretnénk borítani a papírformát és a lehetőségekhez képest a legtöbbet kihozni a Nemzetek Ligájából”.

Férfi kézi BL: a Kielce kettős győzelemmel jutott be a final fourba

A lengyel sztárcsapat a félidőben már hét góllal vezetett a Montpellier ellen.

Jégkorong-vb: Svédország szétlövés után legyőzte a házigazda finneket, Svájc is nyert

Az olaszok 1:06 percre voltak a győzelemtől, de újra bebizonyosodott, ebben a sportban ez rengeteg idő.

Tenisz: Carreno két szettben búcsúzott Lyonban

Kiesett az ötödikként rangsorolt Karen Hacsanov is: az orosz teniszezőt a szlovák Alex Molcan győzte le.

Képek: így lett bajnok az FTC férfi vízilabdacsapata

Tekintse meg a mindent eldöntő mérkőzés képeiből összeállított galériánkat!

Gabon: Aubameyang lemondta a válogatottságot

A 32 éves csatár ezentúl kizárólag a klubcsapatára, a Barcelonára szeretne összpontosítani.

Atlétika: Kozák Luca ötödik lett a savonai versenyen

A magyar atlétának ez volt az idei első versenye.

Ismét 11-esekkel dőlt El: a Frankfurt nyerte a sevillai döntőt

Hiába szerzett vezetést a Rangers, Borré egyenlített a hajrá előtt – a szétlövés újfent Linekert igazolta.

Férfi kézi BL: kikapott Dániában a Veszprém, de továbbjutott

Gólzáporos mérkőzésen biztosította a helyét a legjobb négy között a bakonyi gárda.

El: így kezd a Rangers és Frankurt a sevillai döntőben

Az európai szövetség hivatalos honlapja kihirdette a 21 órakor kezdődő Európa-liga-döntő kezdőcsapatait.

Női kosár: elvesztek a magyar válogatott csomagjai

Nemzeti csapatunk ma este mérkőzést játszik Portugália vendégeként.

Férfi kosár NB I: 100 pont fölé jutott a Falco, Szolnokon nyert a Kecskemét

Egy rendkívül izgalmas mérkőzésen a hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Fehérvár.

Ezüstgerely-díj 2022: a Nemzeti Sport több munkatársát is díjazták

Sportfotó és sportirodalom kategóriában is részesültek elismerésben kollégáink.

Képek: megtalálták a lányt, akibe mindenki beleszeretett a hokimeccsen

A kép azonnal körbejárta az internetet, majd nem sokkal később az Instagram-profil is előkerült.

Férfi vízilabda ob I: a Nyéki uszodában is győzött, bajnok az FTC

Az első meccshez hasonlóan a játék minden elemében az OSC fölébe tudott nőni a zöld-fehér együttes.