Videó: Sweet Caroline – így ünnepelték a kupadiadalt a Salzburg-játékosok
Mint arról beszámoltunk, a Red Bull Salzburg szombat este 3–0-ra legyőzte a LASK-ot, ezzel megszerezte nyolcadik Osztrák Kupa-győzelmét. A mérkőzés után természetesen hatalmas ünneplésbe kezdett Jesse Marsch együttese: énekeltek, táncoltak az öltözőben a friss kupagyőztesek. Íme!
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







