B. D. K. 2022.07.22 14:42

Videó: barátságosnak nem nevezhető felkészülési meccset vívott a Levante és a Wolves

Csütörtökön felkészülési mérkőzést játszott egymással a Levante és a Wolverhampton. A meccset 2–1-re a spanyol csapat nyerte, de nem a gólok miatt cikkeznek róla.

A barátságosnak nem nevezhető találkozó első félidejében a játékvezető mindkét csapatból 2–2 játékost állított ki. Éppen ezért a szünetben a két gárda edzői stábja összegyűlt, és megegyeztek abban, hogy a piros lapok ellenére teljes létszámban folytatják a meccset.

2022.12.08 17:08:59

Minden más foci nemzetisport.hu

A 240 oldalt Paolo Castaldi illusztrátor rajzai színesítik, fénykorukban megfestve a klasszisokat.

2022.12.08 10:23:14

2022.12.08 10:22:24

2022.12.07 12:40:54

A kameruni csatár 42 évesen és 32 naposan lőtte utolsó vb-találatát – egy 6–1-re elveszített meccsen.