B. D. K. 2021.10.25 16:20 Frissítve: 2021.10.25 16:25

Videó: a világ legpechesebb tizenegyese? Öngól lett a büntetőből!

Felettébb különös tizenegyesgóllal szerzett vezetést az Austin FC a Houston Dynamo ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint hétfő hajnalban véget érő mérkőzésén (2–1). A hazaiak játékosa a jobb oldali kapufára rúgta a labdát, a kapus balra ment, mégis öngól lett belőle. Íme!

2021.11.26 23:00:02

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. A korábbi válogatott csatár profi karrierje során egy-egy mérkőzésen a védők darálójában teljesített kocogva, sprintelve, felugorva, megindulva körülbelül hét kilométert (feltéve, hogy végig a pályán volt), s ha ezt az adatot vesszük alapul, akkor az Athén–Spárta–Athén futása során zsinórban hetven egykori meccspenzumát tudta le 95 óra leforgása alatt.

2021.11.26 20:36:05

Minden más foci CS. B.

Dróth Zoltán a kispadon kezdett, de a 29. percben azért vállalt egy gólt.

2021.11.26 14:51:20

Minden más foci CS. M.

Kleinheisler László kezdett, csapata a 88. percben fordított, majd a hosszabbításban is betalált.

2021.11.24 14:21:22

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A Radnik a meccs nagy részét emberhátrányban játszva is le tudta győzni az észak-bácskaiakat.