Törökország: Prandelli a Galatasaray edzője - hivatalos

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2014.07.07. 12:00
Cesare Prandelli, az olasz labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya lett a török Galatasaray vezetőedzője, jelentette be a klub.

Az isztambuli klub csütörtökön jelentette be, hogy tárgyal az 56 éves szakemberrel, hétfőre hivatalossá is vált, hogy a következő szezonban ő lesz a csapat trénere.

Prandelli négy évig volt olasz szövetségi kapitány, és a két évvel ezelőtti Európa-bajnokságon ezüstérmet nyert együttesével. Tisztségéről a múlt héten mondott le, miután a válogatott meglepetésre nem jutott tovább a csoportkörből a brazíliai világbajnokságon. A sajtónak kedden 14 órakor mutatkozik be a Galata stadionjában.

Prandelli honfitársa, Roberto Mancini helyét veszi át, aki a Galatasarayjal második lett a török bajnokságban, megnyerte a Török Kupát, és nyolcaddöntőbe jutott a Bajnokok Ligájában, ám ennek ellenére közös megegyezéssel szerződést bontott a klubbal.

Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: lehet „sötét ló” Sallai csapata a Bajnokok Ligájában?

Bajnokok Ligája
2026.02.18. 21:39

„Három lépést léptünk hátra” – Luciano Spalletti a Juventus Galatasaray elleni veresége után

Bajnokok Ligája
2026.02.18. 07:14

A félidőben még a Juventus vezetett, végül Sallaiék öt gólt szerezve kerültek közel a nyolcaddöntőhöz

Bajnokok Ligája
2026.02.17. 20:36

Itt a lehetőség: javíthat a Juve elleni mérlegén Sallai Roland

Bajnokok Ligája
2026.02.17. 08:30

Kovács Bendegúz megint triplázott, ezúttal a holland másodosztályban; Kiss Tamás betalált Cipruson

Légiósok
2026.02.13. 22:50

Edzőt váltott a Szent Benedek RA

Röplabda
2026.02.08. 17:49

Rossi korábbi segítője lett az NB II-es Szeged új vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.06. 13:29

Sallai Roland csapattársa lett a Bayern München hátvédje

Német labdarúgás
2026.02.05. 18:50
Ezek is érdekelhetik