D. Á. 2021.01.16 00:08 Frissítve: 2021.01.17 01:00

Szombati sportműsor: topligák, férfi kézi-vb, női kézi BL

Ha szombat, akkor NB I-es csapatok felkészülési mérkőzései, s a televíziókban topligák: a német Bundesligában az RB Leipzig a Wolfsburg otthonában lép pályára, erről élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon. Angliában láthatjuk a Chelsea és a Leicester City meccsét is, Franciaországban a PSG játszik este. Folytatódik a férfi kézilabda-világbajnokság csoportköre Egyiptomban. A női kézi BL-ben az FTC-nek szoríthatunk az Esbjerg ellen. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: Kisvárda–FK Minaj (ukrán I.)
11.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Zalaegerszegi TE FC
11.15, Rovinj: NK Osijek (horvát I.)–Mol Fehérvár
12.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)–Paksi FC
13.00: Kisvárda–FK Minaj (ukrán I.) (második mérkőzés)
14.00: Puskás Akadémia–Újpest FC
14.30: Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry FC
16.30: Puskás Akadémia–Haladás (NB II)
17.00: MTK Budapest–Bp. Honvéd

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ
13.30:
Wolverhampton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: West Ham United–Burnley (Tv: Spíler2)
18.30: Fulham–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.00: Leicester City–Southampton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
24. FORDULÓ
13.30:
Middlesbrough–Birmingham (Tv: Arena4)
16.00: Watford–Huddersfield Town (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00:
Olympique Marseille–Nimes (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Angers–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Mainz
15.30:
Hoffenheim–Arminia Bielefeld
15.30:
1. FC Köln–Hertha BSC
15.30:
Werder Bremen–Augsburg
15.30:
Wolfsburg–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.30:
VfB Stuttgart–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
13.00:
Bochum–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Hellas Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Torino–Spezia (Tv: Digi Sport2)
20.45:
Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
12.00:
Pena Deportiva–Valladolid
12.00: Almería–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
16.00: Girona–Cádiz
18.00: Fuenlabrada–Levante
20.00: Leganés–Sevilla (Tv: Sport1)
22.00: Rayo Vallecano–Elche

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
DIVISIONAL ROUND
22.35:
Green Bay Packers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.15: Buffalo Bills–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.00:
MAC HKB Újbuda–Sport Club Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport+)
18.00: FTC-Telekom–Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
• FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

E-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Ausztria–Franciaország (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Svájc (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Portugália–Marokkó
20.30: Izland–Algéria
G-CSOPORT (KAIRÓ)
18.00:
Egyiptom–Észak-Macedónia
20.30: Svédország–Chile
H-CSOPORT (BORG EL-ARAB)
15.30:
Fehéroroszország–Dél-Korea (Tv: M4 Sport)
18.00: Szlovénia–Oroszország
• NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.00:
Rosztov-Don (orosz)–Bietigheim (német)
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Team Esbjerg (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
17.45:
Krim Ljubljana (szlovén)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
• NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Zvezda Zvenyigorod (orosz)–Váci NKSE, Csehov (Tv: Sport1)
• NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Jászberényi KSE–Alba Fehérvár
18.00: OSE Lions–Debreceni EAC
18.45: Sopron KC–PVSK-Veolia (Tv: M4 Sport+)
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
San Antonio Spurs–Houston Rockets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár

TÉLI SPORTOK
• ALPESI SÍ

 9.20 és 12.00: vk, férfi műlesiklás, Flachau (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30:
vk, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora (Tv: Eurosport1)
• BIATLON
15.00:
vk, Oberhof (Tv: Eurosport1)
• ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50: világkupa, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2) 
• GYORSKORCSOLYA
11.25: összetett és sprint Európa-bajnokság, Heerenveen (Tv: M4 Sport)
15.35:
összetett és sprint Európa-bajnokság, Heerenveen 
• SÍUGRÁS
16.15: vk, Zakopane, csapatverseny (Tv: Eurosport1)
• SZÁNKÓ
10.50:
vk, Oberhof

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT
21.00:
Max Holloway–Calvin Kattar (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
16. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–Tigra-ZF-Eger
12.00: Debreceni VSE–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Szeged–OSC
16.00: Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa
17.00: A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport+)
17.00: BVSC Zugló–PVSK Mecsek Füszért
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–Budapesti Honvéd SE
18.00: Metalcom Szentes–Tatabánya

2021.02.28 10:38:29

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Megtört a szentgyörgyiek hat mérkőzés óta tartó döntetlensorozata, kettő egyre nyertek Vasvariék.

2021.02.28 08:30:15

Minden más foci Sz. M./D. Á.

Gazdagok és szépek, sok esetben pedig a partnereiket is túlszárnyalják, ha üzletről van szó.

2021.02.27 09:02:07

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Igaz, most a TSC sem volt eredményes, így egy ponttal térhet haza a Metalactól, a következő ellenfél a Crvena zvezda.

2021.02.27 13:04:31

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Dunaszerdahely)

Az alsóházban tanyázó nagymihályiak jól tartották magukat, de a vereséget nem kerülhették el.

2021.02.26 20:32:56

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az embernek ki sem kell lépnie otthonából, az interneten percek alatt kedvére elcsatangolhat az ország eldugott zugaiba, faluvégi futballpályáira.