NL: hetekre kidőlt a Manchester City spanyol támadója

MTI/ CS. M.MTI/ CS. M.
2021.10.14. 19:16
null
Ferran Torresre hetekig nem számíthat a Manchester City (Fotó: AFP)
A Premier League-ben címvédő Manchester City lábsérülés miatt várhatóan hat hétig nem számíthat Ferran Torresre, aki a spanyol labdarúgó-válogatott Nemzetek Ligája-mérkőzésén sérült meg.
A 21 esztendős Ferran Torres múlt szerdán, az olaszok elleni NL-elődöntőben nyerőembernek bizonyult, ám a második félidőben lecserélték, miután megsérült a jobb lába. Ezt követően kérdéses volt a szereplése a franciák elleni, végül 2–1-re elvesztett vasárnapi fináléban, amelyen aztán fájdalmai ellenére kezdőként 84 percet futballozott.

Az angol bajnok Manchester City csütörtöki bejelentése szerint Torres a jobb lábában szenvedett el kisebb törést, ugyanakkor a felépülés várható időtartamáról a klub nem számolt be.

A spanyol médiaértesülések arról szólnak, hogy hat hét körüli kihagyásra számíthat Torres, aki így november végén lehet ismét bevethető. Ezzel a City legalább hét bajnokiját kihagyja, köztük az idény első manchesteri derbijét is, amelyet az Old Traffordon játszanak november 6-án az MU ellen.
Legfrissebb hírek

Kinevezték a Nottingham új vezetőedzőjét – hivatalos

Angol labdarúgás
21 órája

Premier League: hosszabbított a Brentford brazil gólzsákja

Angol labdarúgás
2026.02.13. 11:12

Botlott az Arsenal, négypontosra csökkent az előnye a Manchester City előtt

Angol labdarúgás
2026.02.12. 22:58

Dupla Tízes: Szoboszlai Dominik a világ legjobb szabadrúgáslövője?

Angol labdarúgás
2026.02.12. 17:58

Végleg Tóth Alexéket erősíti a Real Madrid nevelése – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.02.12. 10:55

Premier League: négy hónap után menesztette Dyche-t a Nottingham Forest

Angol labdarúgás
2026.02.12. 10:06

Arne Slot aggódik a Szoboszlait helyettesítő játékosa miatt

Angol labdarúgás
2026.02.12. 09:35

Erre még egyszer sem volt példa a Liverpool mostani idényében

Angol labdarúgás
2026.02.11. 23:05
Ezek is érdekelhetik