Válogatott: alig száz jegy eladó, telt ház lesz a hollandok ellen

MTI MTIMTI MTI
2011.03.22. 10:42
Címkék
Kevesebb mint száz jegy nem kelt el keddig a Puskás Ferenc Stadionban pénteken 20.30 órakor kezdődő Magyarország–Hollandia labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre.

„Valamennyi megmaradt belépő a huszonötezer forintos árkategóriába tartozik” – közölte az MTI érdeklődésére kedden Gaál Sándor, az Ibusz Sportiroda vezetője, aki hozzátette, összesen 25 311 tikettet hoztak forgalomba.

A magyar szövetség arra kéri a szurkolókat, hogy a torlódás elkerülése érdekében minél korábban érkezzenek a helyszínre, a kapunyitás 18.30 órakor lesz.

A beléptetés a Stefánia vagy a Dózsa György út felőli kapun történik. A szervezők felhívják a figyelmet arra, hogy a stadionba nem lehet bevinni esernyőt.

Szintén fontos információ, hogy a gépkocsibehajtási engedéllyel rendelkezők az Ifjúság úti kapun juthatnak a létesítménybe, de az Ifjúság útjára csak a Stefánia útról lehet majd bekanyarodni.

Legfrissebb hírek

Magyar futballisták feszülnek egymásnak a BL nyolcaddöntőjében; Völgyi Péter látja játékosain a növekvő izgalmat

E-újság
4 órája

Keddi sportműsor: Galatasaray–Liverpool a Bajnokok Ligájában

Minden más foci
5 órája

Kétszer is felállt a Brentford, de tizenegyesekkel a West Ham jutott be az FA-kupa negyeddöntőjébe

Angol labdarúgás
5 órája

Amerika visszainteget – Szöllősi György jegyzete

Minden más foci
5 órája

A duma árad – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
5 órája

Tízmeccsesre nyúlt az Espanyol nyeretlenségi sorozata, ezúttal az Oviedo rabolt pontot tőle

Spanyol labdarúgás
5 órája

A Lazio a 2. és a 92. percben szerzett gólokkal gyűrte le a Sassuolót

Olasz labdarúgás
6 órája

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
6 órája
Ezek is érdekelhetik