NB II: Várhidi sok sikert kíván Lipcseinek, de szombaton legyőzné

Vágólapra másolva!
2010.09.24. 18:38
Sérülés és eltiltás is nehezíti a Szigetszentmiklósi TK vezetőedzője, Várhidi Péter dolgát a hétvégi, Ferencváros II bajnoki előtt. A korábbi szövetségi kapitány klubja hivatalos honlapjának elmondta, ennek ellenére jó eredményt szeretne elérni a mérkőzésen, és az ellenfélt irányító Lipcsei Péternek is sok sikert kíván.

„Kiemelten készülünk a találkozóra, ez nem is lehet kérdéses, hiszen nagy múltú ellenfelet fogadunk, ráadásul javítanunk is kell – nyilatkozta Várhidi Péter az SZTK honlapjának. – Ez az a mérkőzés, ami előtt nem kell motiválni senkit, hiszen a Ferencváros ellen lépünk pályára, így ez mindenkinek ad némi pluszt."

„Mindig nagy várakozással tekint az ember az elé, amikor egy volt futballista megkezdi az edzői pályafutását. Lipcsei Péter meghatározó alakja volt a magyar labdarúgásnak, s biztos vagyok benne, hogy a csapata olyan felfogásban futballozik majd, mint korábban ő maga. Vagyis küzdenek, hajtanak majd, zártan futballoznak, miközben a kreativitásra is figyelnek majd. Sok sikert kívánok neki az edzői pályán, de szombaton azért még én szeretnék nyerni" – tette hozzá a korábbi szövetségi kapitány.

Legfrissebb hírek

A 100. NB I-es mérkőzésére készülő Szuhodovszki Soma: Volt, hogy elkényelmesedtem

Labdarúgó NB I
18 perce

Kiakadtak a rajongók, rendbontással indult Lionel Messi indiai körútja

Minden más foci
21 órája

„A Rangers ismét megfizetett a védelem gyengeségeiért”– skót lapszemle

Európa-liga
2025.12.12. 07:32

Robbie Keane: Örülök, ha máris nyomot hagytam a Ferencváros történelmében

Európa-liga
2025.12.11. 22:05

Callum O'Dowda: Varga Barnabást nem nehéz megtalálni beadásokkal

Európa-liga
2025.12.11. 21:53

A Rangers ellen hátrányból felállva győzött, és továbbjutott a Ferencváros az El-alapszakaszban

Európa-liga
2025.12.11. 20:43

Korábbi MTK-játékos ollózós mozdulatával szerzett vezetést a Rangers, de fordított az FTC – videó

Európa-liga
2025.12.11. 19:29

Gróf a kapuban, Yusuf és Varga Barnabás kezd elöl a Rangers elleni El-mérkőzésen

Európa-liga
2025.12.11. 17:40
Ezek is érdekelhetik