
Bobál Dávidnak ismét eltört az alkarja (Fotó: Szabó Miklós)
A Nemzeti Sport információi szerint a Zalaegerszeg védőjét, Bobál Dávidot azért kellett lecserélni a 31. percben a Mol Fehérvár elleni mérkőzésen, mert egy ütközés következtében ugyanaz a bal karja tört el, amit korábban műteni kellett.
BŐVEBBEN ITT OLVASHAT A MÉRKŐZÉSRŐL!
Mint ismert, Bobál Dávidnak szeptemberben, a Pakssal vívott vesztes bajnokin (2–5) eltört a karja, miután az NB I gólkirályjelöltjével, Ádám Martinnal ütközött.
A Nemzeti Sport helyszínen tartózkodó kollégája úgy értesült, hogy a védőnek a Mol Fehérvár elleni mérkőzésen ugyanaz a karja tört el, amit korábban műteni kellett.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik





