T. D. 2021.02.27 20:32 Frissítve: 2021.02.27 21:32

Videó: Zubkov már az 1. percben hatalmas gólt rúgott

Olekszandr Zubkov már az első percben megszerezte a vezetést a Ferencvárosnak az MTK elleni örökrangadón a labdarúgó NB I 23. fordulójában. A zöld-fehérek ukrán játékosa jobbal, kb. 17 méterről lőtt a bal felső sarokba, Milan Mijatovics kapusnak esélye sem volt a mentésre.

Zubkov az első félidőben még egyszer betalált, ám a második játékrészben egyenlített az MTK, így 2–2 lett a végeredmény. A meccsről bővebben ITT!

2021.04.21 16:31:34

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Jobban akarta a sikert a Diósgyőr, az ezüstéremért harcoló felcsútiakkal volt játékosuk babrált ki a ráadásban.

2021.04.21 13:57:09

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Jól játszott a Kisvárda, az MTK legnagyobb lehetősége Varga Roland kapufája volt.

2021.04.20 15:53:57

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A Ferencváros magabiztosan nyert a derbin, sorozatban harmadszor végzett az NB I élén.