SZ. M. 2021.02.23 23:50 Frissítve: 2021.02.23 23:55

Uzuni Nyilasi nyomában; Ivkovics szerint változtatásra van szükség

A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.

Ma este a fehérváriak ellen játssza első magyarországi kupameccsét Myrto Uzuni, a Ferencváros albán támadója, aki legutóbbi hét mérkőzésén hat gólt szerzett, miközben öt egymást követő találkozón talált be, amivel a vonatkozó listán utolérte a klub legendáját, Nyilasi Tibort. A zöld-fehérek gólzsákjával Borbola Bence beszélgetett

Ivkovics Sztojan, férfi kosárlabda-válogatottunk szövetségi kapitánya nagyon boldog az Európa-bajnokságra jutás miatt, de úgy érzi, elérték a csúcsot, és változtatásra van szükség. Győri Ferenc interjúja

• Könnyes búcsú. Szűcs Levente, a BVSC férfi vízilabdacsapatának edzője 29 év után távozott a klubtól, az ob I-es együttest négy éven át irányító tréner Lakner Gábornak elmondta, miért döntött így

• Már csak a fa lombkoronáját nézi, a zavaró ágakat levagdosta Tóth Krisztián – világbajnoki ezüstérmes dzsúdósunk saját maga oszlatta el a kételyeit Tel-Avivban nyert bronzérmével. Lipiczky Ágnes írása

Wimbledon reménykedhet. A legfrissebb brit járványügyi tervek alapján előfordulhat, hogy létszámbeli megkötés nélkül rendezhetik meg a sportág legfontosabb Grand Slam-versenyét. Klein Ron háttéranyaga

2021.03.05 19:36:08

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nagyon kellett volna a három pont a DVTK-nak, a kék-fehérek két kapufáig és több ziccerig jutottak.

2021.03.03 13:24:00

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Két góllal vezetett, és ziccerek sorát szórakozta el a fehérvári csapat, majd ex-Vidi-játékos duplájával egyenlített a Paks!

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A vendégkapus óriási meccset játszott, de a 90. percben egy megpattanó lövés kifogott rajta. A vége 2–0!

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

11 meccs a bajnokságban vereség nélkül. A Zalaegerszeg nem tudta megnehezíteni a hazaiak dolgát.