Fehérvár: két hét múlva térhet vissza a válogatott kapus

2020.10.08. 11:14
null
Kovácsik Ádám két hét múlva térhet vissza (Fotó: Török Attila)
Mint arról beszámoltunk, a Bulgária elleni Európa-bajnoki pótselejtezőre, valamint a Szerbia és Oroszország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretből sérülés miatt kikerült Kovácsik Ádám, a Mol Fehérvár kapusa. A klub hivatalos honlapja szerda este közölte, várhatóan két hetet kell kihagynia a 29 éves játékosnak.

Kovácsik Ádám kénytelen volt elhagyni a válogatott keretét, mivel kisebb térdsérülést szenvedett az egyik edzésen. A Mol Fehérvár orvosi stábja a vizsgálatok eredményéről tájékoztatta a klub honlapját.

„Az elvégzett vizsgálatok azt mutatták, hogy Ádám belső oldalszalag-sérülést szenvedett, szakadás szerencsére nem történt, húzódást diagnosztizáltunk. Várhatóan két héten belül újra bevethető lesz” – mondta Kovács Tibor csapatorvos.

Legfrissebb hírek

Efraín Juárez előbb meccselt, majd éneklésre készült az ETO edzőtáborában

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 17:13

Felkészülés: tíz gólt szerzett első nyári mérkőzésén a Paks

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 13:28

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

Szókimondó, új hullámos, védekező stílusú – mexikói vélemények az ETO új edzőjéről

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 09:49

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik