NB I: Jelenleg még nem tudom a folytatást… – Cseri

2022.05.01. 08:42
A labdarúgó NB I 30. fordulójában a Puskás Akadémia 3–1-re legyőzte a vendég Mezőkövesdet. A találkozó után a vendégek csapatkapitányával, Cseri Tamással beszélgetett az NSO Tv stábja.

Cseri Tamás elárulta: nem lepődött meg azon, hogy a kispadon kezdte a mérkőzést.

„Már a hét elején is tudtam, hogy kispados leszek, nincs is ezzel semmi probléma, mindenkinek játéklehetőséget kell adni. Vannak még céljaink, a hátralévő három mérkőzésen szeretnénk a lehető legtöbb pontot megszerezni.”

Videónkban beszél arról, hogy a csapat már elhitte, megvan a bennmaradás, ezért mindenki hátradőlt, miközben matematikailag még kieshetnek. Beszél az évadjáról, illetve a jövőjéről is, mint kiderült, jelenleg nem tudja biztosan, hol folytatja a nyártól.

LABDARÚGÓ NB I
30. FORDULÓ
Puskás Akadémia–Mezőkövesd 3–1 (2–1)

Felcsút, Pancho Aréna, 1328 néző. Vezette: Erdős
Gólszerző: Urblík (31.), Zahedi (44., 49.), ill. Drazsics (28.)

ONLINE SZÖVEGES PERCRŐL PERCRE TUDÓSÍTÁS ITT!

Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított rutinos középpályásával a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
5 órája

Három-három FTC- és Nyíregyháza-játékos a 31. forduló NS-válogatottjában, a Szpari adja a hétvége emberét is

Labdarúgó NB I
12 órája

„Csapatkapitányként elégedetlen vagyok” – Vitális az ETO döntetlenje után

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:31

Borbély Balázs: Egy pont megvan, még hat kell...

Labdarúgó NB I
Tegnap, 6:38

Nem lett meg a második debreceni győzelme az évszázadban, de így is élen az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 21:25

Fehérvári győzelmével feljutott a Vasas az élvonalba, fontos pontokat szerzett a Budafok és a Szentlőrinc – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 21:10

Robbie Keane a kiállításról: Így kiesik még egy labdarúgó, akit a szabály betartása érdekében játszatni tudnék

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 20:46

Gyors gólváltás után ikszelt az Ajka Mezőkövesden

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 18:55
Ezek is érdekelhetik