NB I: elhalaszthatják az FTC–Puskás Akadémia meccset; változás a 2. fordulóban

CS. M.CS. M.
2022.07.07. 11:41
null
Még tart a Városi Stadion pályájának felújítása Mezőkövesden (Fotó: mezokovesdzsory.hu)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Versenybizottságának több határozata is született csütörtökön a 2022–2023-as labdarúgó NB I-es idénnyel kapcsolatban.


Az MLSZ Versenybiztosságának legfrissebb határozatai szerint a 2022–2023-as NB I-es idény 2. fordulójában felcserélődik a pályaválasztói jog a Mezőkövesd és a Kisvárda között: utóbbi látja vendégül előbbit a második körben, míg a 13. fordulóban Mezőkövesd–Kisvárda mérkőzést rendeznek.

Ennek oka az lehet – amint arról a Mezőkövesd hivatalos honlapja beszámolt – hogy még tart a kövesdi Városi Stadion pályájának felujítása.

Emellett arról is határozat született, hogy ha a címvédő Ferencváros eljut a Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik köréig, s ott 2022. augusztus 2-án, kedden lép pályára, akkor a Puskás Akadémia elleni, 1. fordulóra tervezett (július 31.) hazai bajnokiját elhalasztják az úgynevezett 3 napos szabály miatt. A mérkőzés új időpontját az MLSZ Versenybizottsága fogja kitűzni.

A fenti bajnoki mérkőzés halasztása esetén az MLSZ Versenybizottsága az 1. fordulóban a Kisvárda–DVSC, Paks–Mol Fehérvár FC mérkőzések kezdési időpontját is módosítja.

Legfrissebb hírek

A vehemensebb Fradi-edző, Robbie Keane húzásai jöttek be

Labdarúgó NB I
5 órája

Corbu duplájával nyert a Ferencváros Debrecenben

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 18:54

A Videoton a szünet után néhány percen belül lerendezte a meccset a Kövesd ellen

Labdarúgó NB II
2026.04.05. 17:54

Elaltatta magát a DVTK, a Puskás Akadémia a hajrában fordított Miskolcon

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 16:28

Révész Attila két NB I-es ukrán játékos miatt szólt be az MLSZ-nek, a szövetség közleményben reagált

Magyar válogatott
2026.04.05. 15:18

Révész Attila bírózott, Nuno Campos a szurkolókat dicsérte a ZTE–Kisvárda bajnoki után

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 11:53

A DVTK középpályása Puskás Akadémia elleni sikert és bennmaradást kívánt születésnapjára

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 09:29

A Kisvárda közleményt adott ki Pintér Filip állapotáról

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 18:49
Ezek is érdekelhetik