Gazdag semmiért sem adná a mezét; Haraisvili első bajnoki címét ünnepelné

SZ. M.SZ. M.
2021.04.07. 23:41
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

Az andorrai mezét semmi pénzért sem cserélné el a középpályásként is bevethető Gazdag Dániel, aki előbb a kiesést kerülné el, majd az Eb-keretbe kerülne be. A Honvéd válogatott futballistájával Pietsch Tibor beszélgetett.
Az andorrai mezét semmi pénzért sem cserélné el a középpályásként is bevethető Gazdag Dániel,
aki előbb a kiesést kerülné el, majd az Eb-keretbe kerülne be. A Honvéd válogatott futballistájával Pietsch Tibor beszélgetett.

Giorgi Haraisvili édesapja hatására kezdett futballozni, szeretett Svédországban élni, s a hétvégén első bajnoki címét ünnepelné. A Ferencváros grúz válogatott szélsőjével Borbola Bence készített interjút.

Babos Tímea és Kristina Mladenovic átvette a világ legjobb párosának járó díjat, ám a francia teniszező döntése miatt az idén nem együtt játszanak. Klein Ron írása.

Beigazolódtak a félelmek: Sebastian Vettel új csapatánál, az Aston Martinnál is pocsékul nyitotta a Formula–1-es idényt, és az elmúlt évek fényében nem biztos, hogy visszatalál bajnoki formájához. Zsoldos Barna háttéranyaga.

 

Legfrissebb hírek

Rodri újra aranylabdás lesz?; Atlétika: szuper lesz a szuperdöntő

E-újság
18 órája

Joan Carrillo értékelte a spanyol vb-győzelmet; az ETO FC a Kl-ben folytatja az európai kupaszereplését

E-újság
2026.07.20. 23:33

Sallai Roland még gyűjteni akar a bajnoki trófeákból; Kásás Tamás néha azért nosztalgiázik

E-újság
2026.07.20. 00:50

Jön a spanyol–argentin labdarúgó-vb-döntő; Jerzy Dudek exkluzív interjút adott lapunknak

E-újság
2026.07.18. 23:58

Luis de la Fuente: A futball az értékek iskolája; Lionel Scaloninak a mesterét kell legyőznie a vb-aranyért

E-újság
2026.07.17. 23:35

Szívből jön az argentinok ereje: a válogatott többet jelent nekik a klubcsapatnál; Piros lap és sima győzelem az Üllői úton

E-újság
2026.07.16. 23:27

A háború nyertese: Argentína!; In memoriam Szántó Imre

E-újság
2026.07.15. 23:57

Anglia visszaütne Maradona kezezéséért; 60 éves a liverpooli brazilverés

E-újság
2026.07.14. 23:55