Futsal NB I: az Ózd kiesett, a Rubeola nem adta meg magát az Újpestnek

2011.05.09. 23:37
Két mérkőzést rendeztek a futsal NB I alsóházi rájátszásának keretében hétfő este: eldőlt, hogy az Ózd kiesett, míg a Rubeola ötödik meccsre ítélte az Újpest elleni, szintén a kiesés elkerüléséért vívott csatáját.

Az Újpest és a Rubeola csütörtökön vív meg ötödször, a párharc vesztese kiesik, míg a győztes – a Borsod Volán társaságában – az NB II harmadik és negyedik helyezettje elleni osztályozón mentheti meg élvonalbeli tagságát.

A bajnoki elődöntő párviadalai (Rába ETO–Colorspectrum Aramis, MVFC Berettyóújfalu–FTC 6x6 Taxi) május 16-án kezdődnek meg.

FUTSAL NB I
RÁJÁTSZÁS
ALSÓHÁZ (A 9–12. HELYÉRT), 4. MÉRKŐZÉSEK

Ózd Városi SE– Borsod Volán Sz. 5–6 (1–2, 5–5, 5–5) – hosszabbítás után

G: Szögedi (15.), Tóth K. (23.), Lázár N. (26., 38.), Monyók (30.), ill. Balogh D. (10., 26.), Bogyó (13., 35.), Kovács P. (35.), Fekete (47.)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–1 a Borsod Volán javára

Rubeola FC Csömör–Újpest FC 5–4 (2–1)

G: Kovács A. (4.), Egle (12., 36.), Kilik (29.), Takó (38.), ill. Poncok (15.), Smiri (29.), Zoufal (30., 37.)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–2