FTC-Újpest: 3400 forintért ezt lehetett látni a plexi mellől
Panaszos levelet kapott a ckozep.hu a Ferencváros–Újpest NB I-es labdarúgó-mérkőzés után. Az egyik szurkoló a C1 szektorból a B-szektor mellé felállított tükröződő plexi miatt nem látta jól a találkozót. A drukker videót is mellékelt arról, mit látott a meccsből.
A szurkoló teljes levele ide kattintva érhető el.A szurkoló teljes levele ide kattintva érhető el.
Ezt látta a drukker a meccsből
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13
Ezek is érdekelhetik





