FTC: oszétok egymás közt – Bajcajev Csercseszovék edzésén járt

2022.09.24. 12:52
null
Sztanyiszlav Csercseszov találkozása a birkózó Bajcajev Vlagyiszlavval (Fotó: Árvai Károly)
A Ferencváros pénteki tréningjét meglátogatta Bajcajev Vlagyiszlav oszét származású birkózó, aki már magyar színekben szerzett Európa-bajnoki ezüstérmet, s ötödik helyen zárt a nemrégiben, Belgrádban rendezett világbajnokságon.


A látogatás célja egyértelmű volt: Oszétiából érkezett Magyarországra, éppen úgy, mint Sztanyiszlav Csercseszov, a Ferencváros vezetőedzője. A két sportember a tréninget követően találkozott egymással, hosszasan beszélgettek.

„Hallottam a fiatalember eredményeiről – mondta Sztanyiszlav Csercseszov.   – Nagyon örülök, hogy találkozhattunk a szülőföldünktől ilyen messze. Szurkolok, hogy a folytatásban is sikereket érjen el.”

Bajcajev Vlagyiszlav, a Csepel sportolója úgy fogalmazott, megtisztelő volt találkozni honfitársával, és természetesen minden mérkőzésen szurkol a Ferencváros és vezetőedzője sikeréért.

Legfrissebb hírek

Vágódeszkát és faasztalokat is készít – Toon Raemaekers-interjú

Képes Sport
8 órája

Ferencváros: új szerződést kötött az elefántcsontparti középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 órája

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
14 órája

Azeri ellenfelek várnak a Fradira az ausztriai edzőtáborban

Labdarúgó NB I
16 órája

A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 19:27

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Ebből új stílusú Ferencváros lesz – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 23:51
Ezek is érdekelhetik