FTC: a szakosztályok kiállnak Kubatov Gábor mellett

MTI MTIMTI MTI
2014.09.05. 14:23
Közösen állt ki Kubatov Gábor elnök mellett a Ferencvárosi Torna Club 16 szakosztálya, és arra kéri a szurkolókat, tartózkodjanak a klub elnökének sértegetésétől.

A zöld-fehérek szakosztályainak vezetői pénteken küldték el az MTI-nek a közös nyilatkozatot, amelyben hangsúlyozzák, hogy Kubatov Gábor, – akit 2011 februárjában választottak meg elnöknek –, „megakadályozta az ország egyik legpatinásabb klubjának megszűnését és lehetővé tette 17 szakosztály és több ezer sportoló részére, hogy a Fradi-család tagja maradhasson”.

A közleményt aláírta többek között Sike András olimpiai bajnok, a birkózó-, Réh Róbert, a kajak-kenu-, Orosz Andrea, az úszó-, Vágóné Solti Mária, az atlétikai és Jeney Zsolt Ákos, a kézilabda-szakosztály elnöke.

Kubatov Gábort az elmúlt időszakban többször kritizálta a ferencvárosi szurkolók egy része, különösen a labdarúgócsapatot támogató ultracsoportokkal romlott meg a viszonya az új stadionba telepített vénaszkenneres beléptetőrendszer miatt.

Legfrissebb hírek

A Trabzonspor edzője szerint sokkal jobb náluk a Ferencváros

Európa-liga
1 órája

José Calderón: Lássa a családom is a Fradi legyőzését!

Labdarúgó NB I
2 órája

A Szuperkupadöntőn is ott volt a Ferencváros El-visszavágójának játékvezetője

Európa-liga
21 órája

A Fradi nyerte meg a derbit a női NB I-ben, Miskolcon gálázott az ETO

Labdarúgó NB I
2026.08.15. 19:26

FTC: „Csak egy sokat dolgozó fiú vagyok a klubban” – Kubatov Gábor indul az októberi elnökválasztáson

Labdarúgó NB I
2026.08.15. 13:26

A Fradi 15 év után áll kieső helyen, de ha Zalaegerszegen győz, előz

Labdarúgó NB I
2026.08.14. 14:21

Őrizetbe vettek két lengyel szurkolót, akik az FTC drukkereire támadtak

Európa-liga
2026.08.14. 13:45

Ekkor játszik a Trabzonsporral a Ferencváros az Európa-liga főtáblájáért

Európa-liga
2026.08.14. 13:25