DVSC: Ante Erceg máris távozott Debrecenből – sajtóhír

P. L.P. L.
2022.07.17. 10:00
null
Ante Erceg máris távozik Debrecenből? (Fotó: dvsc.hu)
A horvát Sportske novosti internetes kiadása szerint Ante Erceg, a DVSC 32 esztendős, másfél hónapja érkezett horvát támadója már fel is bontotta szerződést a debreceni klubbal.

 

A horvát napilap kiemeli, hogy Erceg június elején érkezett a hajdúsági városba, ugyanakkor a magyar egyesületnél bekövetkezett tulajdonosváltás után felbontotta a július elsején életbe lépett szerződését a Lokival.

A spliti születésű labdarúgó az elmúlt két esztendőt kölcsönben töltötte az NK Osijek együttesénél a dán Bröndby gárdájától, aztán a nyáron szabadon igazolható labdarúgóként került a Debrecenhez.

Az eszékieknél még 2021 tavaszán súlyos sérülést szenvedett, az elmúlt idényben a fehér-kékeknél csak háromszor lépett pályára – késő tavasszal, mindössze csereként.

A hírrel kapcsolatban megkerestük a klubot, válasz esetén frissítjük cikkünket.

Legfrissebb hírek

Dübörög a piac: Tóth Alex a Juvéból kap csapattársat, újabb BL-győztes Trabzonban, Embolo Amerikában – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

13-szoros bajnokcsapat szerződtette a Debrecenből távozó légióst – hivatalos

Minden más foci
3 órája

Efraín Juárez: A támadójátékunk nem semmi...

Labdarúgó NB I
16 órája

Újpest: ez a klub a legesélyesebb a válogatott középpályás szerződtetésére – sajtóhír

Labdarúgó NB I
16 órája

Szikszai Hennagyij és Lang Ádám is piros lapot kapott – képek a Kisvárda–DVSC mérkőzésről

Labdarúgó NB I
17 órája

Nulla gól és két piros lap a Kisvárda és a DVSC csatáján

Labdarúgó NB I
18 órája

Újpest: Szendrei Norbert érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
20 órája

Supka Attila kisvárdai edzőként először a DVSC ellen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:05