9 milliárd forinttal nőtt az NB I összértéke; hibátlan élvonalbeliek a Magyar Kupában

2021.09.18. 22:53
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

• Kevesen mennek külföldre, az NB I 41 százaléka légiós – Marko Marin viszont a Ferencvárosé. Zajlott az élet az OTP Bank Liga átigazolási időszakában, Pór Károly megvizsgálta, hogy mennyivel nőtt (vagy csökkent) az egyes klubok értéke. Az FTC által szerződtetett egykori vb-bronzérmes német szélső kapcsán viszont az is kiderül, hogy világversenyekről érmeik leginkább a hazánkban dolgozó edzőknek vannak.
• Kevesen mennek külföldre, az NB I 41 százaléka légiós – Marko Marin viszont a Ferencvárosé.
Zajlott az élet az OTP Bank Liga átigazolási időszakában, Pór Károly megvizsgálta, hogy mennyivel nőtt (vagy csökkent) az egyes klubok értéke. Az FTC által szerződtetett egykori vb-bronzérmes német szélső kapcsán viszont az is kiderül, hogy világversenyekről érmeik leginkább a hazánkban dolgozó edzőknek vannak.

• A Magyar Kupában az NB I-es klubok is megmutatták magukat, és eddig hibátlanok. Háromoldalas összeállításunkban nemcsak részletesen beszámolunk a „nagyok” produkciójáról, de a megyei I. osztályú Hatvan ellen készülő Ferencváros vasárnapi fellépéséről is szó esik.

• Pergel Szandrát kirakta a női asztalitenisz-válogatottból Bátorfi Zoltán kapitány. A tokiói olimpián gyökeredző ellentét mögötteséről a konfliktusban érintett felek véleményét is ütköztetve Szűcs Miklós vágott rendet.

Legfrissebb hírek

Kós Hubert arany-, Pápai Olivér ezüstérmes lett az úszó Eb-n; Vindics-Tóth Lili Anna: ezüst a maratonin

E-újság
22 órája

Meglátogattuk Szalai Józsefet, aki szórja a gólokat Pakson; Megakadtak a tárgyalások a Videoton Fehérvár FC értékesítéséről

E-újság
2026.08.15. 23:55

Bognár István: El akarom érni a száz gólpasszt az NB I-ben; Gróf Dávid: Szeretnék még az NB I-ben védeni

E-újság
2026.08.14. 23:50

Milák-csodák az úszó Eb-n; megint csak a Fradi…

E-újság
2026.08.13. 23:57

Csúcs ez a Kós!; Halász Bence: Katzberg azért nem ijedt meg

E-újság
2026.08.12. 23:47

Dvéri Zsolt és Kótai Mihály 50 éves; Elkel a szuperkupa, kezdődik az európai labdarúgóidény

E-újság
2026.08.11. 23:59

Ezüst az úszó Eb nyitányán; Bódog Tamás: Hol a piros?

E-újság
2026.08.10. 23:50

Dzsudzsák első fejes gólja; Kós Hubert minden számban éremért úszik az Eb-n

E-újság
2026.08.09. 22:40