Férfi kosár Euroliga: Hangáék a spanyol bajnok ellen javítottak

2017.11.17. 23:13
Hanga Ádám (9-esben) ezúttal keveset játszott (Fotó: Barcelona Twitter)
Hanga Ádám csapata, a Barcelona 89–71-re győzött a Valencia ellen a férfi kosárlabda Euroliga 8. fordulójában.

Ezen a héten dupla fordulót rendeztek az Euroligában, és a hektikusan játszó Barcelona szerdán 26 pontos előnyről bukott a Brose Bamberg otthonában, most pedig a spanyol bajnok Valencia ellen kellett javítania.

A katalánok nem is bíztak semmit a véletlenre, már a félidőben 50–32-re vezettek, s ebből az előnyből már nem is adtak le a végére – a Barcelona 89–71-re nyert, ezzel megszerezte a harmadik győzelmét. Érdekesség, hogy a gránátvörös-kékek a hétvégén a bajnokságban is a Valenciát fogadják.

Hanga Ádám kezdőként 15 percet játszott, ezalatt 3 pontot, 2 lepattanót, 5 gólpasszt, és 1-1 szerzett labdát, valamint blokkot jegyzett.