Jégkorong: Kóger Dániel a Corona Brasovnál folytatja

2022.09.20. 19:02
null
Kóger kék-sárgára cserélte a zöld-fehéret (Fotó: fradi.hu)
Címkék
A magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) szereplő Corona Brasov hivatalos Facebook-oldalán osztotta meg, hogy szerződést kötött a legutóbbi idényt a Ferencvárosnál töltő Kóger Dániellel.

Kedd délután hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Corona Brasov, hogy leigazolta a Ferencvárostól nyáron távozó Kóger Dánielt, ám a magyar válogatott szélső megszerzéséről további részleteket nem árult el.

Kóger pályafutása során megfordult Ausztriában és az Egyesült Államokban is, 2014-től nevelőegyesületében, a Fehérvár AV19-nél szerepelt, majd 2020-ban a Ferencvároshoz igazolt, ahol az elmúlt két idényt töltötte.

A brassóiak az új idényben még nem léptek jégre, így a csapat és Kóger bemutatkozására csak csütörtökön kerülhet sor, ráadásul éppen a 32 éves szélső szülővárosában, Székesfehérváron, a FEHA19 ellen.

Legfrissebb hírek

Sasok és legyek – Malonyai Péter publicisztikája

Spanyol labdarúgás
3 órája

(Cipő)orrhossznyi előny – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
3 órája

Győzelmével közel került a bajnoki címhez az ETO; A Veszprém trófeára váltotta a papírformát a Tatabánya ellen

E-újság
3 órája

Hétfői sportműsor: a Vasas bebiztosíthatja feljutását az NB I-be

Minden más foci
3 órája

Kassai vereség az Eperjes elleni rangadón

Minden más foci
4 órája

Darts: Van Gerwen a leggyengébb átlaggal esett ki a nyolc között, Price nyert Sindelfingenben

Egyéb egyéni
4 órája

Hazai pályán kapott ki a PSG a Lyontól; reménytelen helyzetben a Metz

Francia labdarúgás
5 órája

„Nem ezt vártam” – élesen kritizálta amerikai edzőjét Muhari Eszter

Egyéb egyéni
5 órája
Ezek is érdekelhetik