Haiti kétszer vezetetett, de Marokkó így is magabiztosan nyerve csoportmásodik
Rendezés:
Schalkefan19042026. 06. 25. 01:53
Érte a vonalat és egy hatalmas potyát kap Haiti!
Már elkönyveltem kiment a labda magamban és aztán megadta.
Arcus mozzanatta illik az iraki második vagy a mai skót második gólhoz.
Schalkefan19042026. 06. 25. 01:42
Mit mondjak ez emlékezetes a gólig vezetett marokkói támadás!
Szabálytalanságból indult majd egy tiszta lest engedték tovább amit szögletre mentett még Haiti majd a szöginél sem kis málzival került a hálóba a labda.
Schalkefan19042026. 06. 25. 01:17
Kazimir Róbertet lerúgták,az a Mogács beszédhibás karaktere a Munkaügyekben!
Schalkefan19042026. 06. 25. 00:47
Szájbari te szemét tipmikszütté?
Nagy meccs lett!
Schalkefan19042026. 06. 25. 00:44
Isidort a Fradiba!
Schalkefan19042026. 06. 25. 00:41
Begyötört egyenlítés ez!
Var gyorsan jóvá hagyta,nem szoktak illene villámgyorsak lenni.
Haiti megérdemelné elverje Marokkót,jó nekik a hollandok vagy japcsik a folytatásban.
Schalkefan19042026. 06. 25. 00:40
Lesen Hakimi?
zachry2026. 06. 25. 00:39
Változás történt, már Bono öngóljának adják a haiti vezetőgólt.
rbcapt2026. 06. 25. 00:20
Nincs klasszikus körbeverés mert Marokkónak van pontja Brazília ellen is, ők 4 ponttal tuti másodikak, és már csak a Haiti-Skót eredmény számít, ott meg a skótok nyertek.
Schalkefan19042026. 06. 25. 00:17
József még szór egyet még Haiti beesik másodiknak!
Marokkó-Skócia 1-0,Skócia-Haiti 1-0-ra egy Haiti-Marokkó 2-0-lal övék a második hely.
Schalkefan19042026. 06. 25. 00:15
Ennél csak a kismagyar Stopira gólja lehet nagyobb szó.(Van állampolgársága)
Szaúdiak ellen van esélye a Zöld-Fokiaknál!
Ott még Duarte akiben van Kvalita tanítása!
rbcapt2026. 06. 25. 00:13
És már nem Benbuali a legutolsó NB1-es gólszerző vb-n, hoppá!
Érte a vonalat és egy hatalmas potyát kap Haiti! Már elkönyveltem kiment a labda magamban és aztán megadta. Arcus mozzanatta illik az iraki második vagy a mai skót második gólhoz.
Mit mondjak ez emlékezetes a gólig vezetett marokkói támadás! Szabálytalanságból indult majd egy tiszta lest engedték tovább amit szögletre mentett még Haiti majd a szöginél sem kis málzival került a hálóba a labda.
Kazimir Róbertet lerúgták,az a Mogács beszédhibás karaktere a Munkaügyekben!
Szájbari te szemét tipmikszütté? Nagy meccs lett!
Isidort a Fradiba!
Begyötört egyenlítés ez! Var gyorsan jóvá hagyta,nem szoktak illene villámgyorsak lenni. Haiti megérdemelné elverje Marokkót,jó nekik a hollandok vagy japcsik a folytatásban.
Lesen Hakimi?
Változás történt, már Bono öngóljának adják a haiti vezetőgólt.
Nincs klasszikus körbeverés mert Marokkónak van pontja Brazília ellen is, ők 4 ponttal tuti másodikak, és már csak a Haiti-Skót eredmény számít, ott meg a skótok nyertek.
József még szór egyet még Haiti beesik másodiknak! Marokkó-Skócia 1-0,Skócia-Haiti 1-0-ra egy Haiti-Marokkó 2-0-lal övék a második hely.
Ennél csak a kismagyar Stopira gólja lehet nagyobb szó.(Van állampolgársága) Szaúdiak ellen van esélye a Zöld-Fokiaknál! Ott még Duarte akiben van Kvalita tanítása!
És már nem Benbuali a legutolsó NB1-es gólszerző vb-n, hoppá!
József a kezdőcsapatban.