Vb 2010: Arjen Robben mégis játszhat a dánok ellen

Vágólapra másolva!
2010.06.10. 13:44
Címkék
Bár korábban a holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Bert van Marwijk azt nyilatkozta, Arjen Robben combsérülése túl súlyos ahhoz, hogy felépüljön a hollandok dánok elleni első csoportmérkőzésére, most mégis úgy tűnik, Robben ott lehet a pályán.
Dick van Toorn, Arjen Robben fizioterapeutája azt nyilatkozta, a Bayern München sztárja pályára léphet a hollandok első csoportmeccsén.

„Úgy gondolom, Robben játékra kész lesz a Dánia elleni mérkőzéskor. Természetesen az edző hozza majd meg a döntést, lehet, hogy taktikai okból nem játszatja, de azt nem lehet mondani, hogy még mindig sérült” – mondta Dick van Toorn.

Bert van Marwijknak ezzel szemben az a véleménye, hogy bár Robben fitt, nem játszik Dánia ellen, mert sérülése miatt sok edzést hagyott ki.

„Az a véleményem, hogy Arjennek játszania kell, ha már nem érez fájdalmat” – nyilatkozta a fizioterapeuta.

Bert van Marwijk ennek ellenére nem biztos, hogy megkockáztatja Robben pályára küldését.

Legfrissebb hírek

Szabó-Májer Krisztina: Amit elterveztünk, minden ült, de nehéz mérkőzés volt

Kézilabda
25 perce

Beach sprint vb: Preil Vivien a nyolcaddöntőben búcsúzott

Egyéb egyéni
38 perce

Bárdos Bence: Szívesen emlékszem vissza az egerszegi gólomra

Labdarúgó NB I
46 perce

Műkorcsolya: ezüstérmes a Pavlova, Sviatchenko páros az oszakai GP-n

Téli sportok
58 perce

Ami biztos: helyzetekben nem lesz hiány a Megyeri úton

Labdarúgó NB I
1 órája

Három hónap után nyerne újra hazai bajnokit az Újpest, de még csak a másodikat Krznarral

Labdarúgó NB I
1 órája

NHL: a chicagói Bedard három gólpasszt adott, majd betalált

Amerikai sportok
2 órája

NBA: a Miami az első negyedben 53 pontot szerzett

Amerikai sportok
2 órája
Ezek is érdekelhetik