Formula–1: Vettel százas szöget talált a pályán, és egy kígyót is láttak

2010.10.21. 19:26
Címkék
Sebastian Vettel egy szöget talált a Dél-koreai Nagydíjnak otthont adó jongnami pálya csütörtöki bejárásakor az egyik kerékvető tövében – számolt be a német Bild.

A Red Bull pilótája az után bukkant rá a százas szögre a lóhalálában befejezett versenypálya egyik kanyarjának belső ívén, hogy szerdán végeztek a kerékvető kövek lefestésével, és a tisztítógépek is végigmentek az aszfalton.

Csütörtökön kígyót is láttak a pályán, s mivel a hűvös időben a hüllők szívesen keresik a napsütéstől felmelegedő aszfaltot, a csúszómászók megjelenésére a hétvége további részében is lehet számítani.

Az aszfalt egyébként a várakozásoknak megfelelően nagyon csúszós, a biztonsági autóval csütörtökön próbaköröket futó Bernd Mayländer ki is csúszott az egyik kanyarban. Mivel az F1 mellett csak a Hyundai nemzeti bajnokság futamait rendezik meg Jongnamban, nem sok gumi rakódik majd le az aszfaltra, amely végig csúszósabb maradhat a megszokottnál.

Legfrissebb hírek

100 nap – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
54 perce

Német–brazil vb-döntőre tippel száz nappal a rajt előtt Klaus Augenthaler

Foci vb 2026
55 perce

Keddi sportműsor: ETO–KTE MK-negyeddöntő; bajnokit játszik a Liverpool és a Bournemouth is

Minden más foci
8 órája

Augenthaler: Német–brazil vb-döntő lesz; Gasper Okorn: A magunk urai vagyunk

E-újság
8 órája

Nyakkendőt az edzőkre – Mohai Dominik publicisztikája

Minden más foci
8 órája

Gólt sem szerzett, kikapott a halovány teljesítményt nyújtó Real Madrid

Spanyol labdarúgás
8 órája

Bombagóllal nyert Pisában a Bologna, Udinében zakózott a Fiorentina

Olasz labdarúgás
8 órája

Női kosárlabda: Juhász Dorka lett február legjobbja az Euroligában

Kosárlabda
8 órája
Ezek is érdekelhetik