F1: béke van Massa és Alonso között, jövőre Rossira is számít a Ferrari

2010.04.20. 13:58
Címkék
Luca di Montezemolo, a Ferrari elnöke a Formula–1-es csapat hivatalos honlapján úgy nyilatkozott, hogy nincs feszültség Felipe Massa és Fernando Alonso között.

„Nincs vita Alonso és Massa között, tudják, mit kell tenniük, mivel a Ferrariért versenyeznek, nem saját magukért. Remélem, hamarosan újra győzünk. Vasárnap sikerülhetett volna, Alonso jól ment az első kanyaroknál, csak éppen kiugrott a rajtnál" – fogalmazott Montezemolo.

A Scuderia vezetője azt is elmondta, hogy bíznak benne, jövőre már három pilótát indíthatnak a csapatok a világbajnokságon, és azt is reméli, hogy Valentino Rossi lehet a harmadik versenyzőjük.

Legfrissebb hírek

Francia válogatott védőt igazolt a Chelsea – hivatalos

Angol labdarúgás
19 perce

Hét gól, Szon Hung Min-dupla és számtalan ügyességi játék – ilyen volt az idei MLS All Star-mérkőzés

Minden más foci
25 perce

Cseh Sándor: Óriási csapda lenne, ha csak az eredményt néznénk

Vízilabda
44 perce

Vívó-vb: negyedik a férfi kardcsapat

Egyéb egyéni
56 perce

Vívó-vb: ötödik a női tőrcsapat

Egyéb egyéni
1 órája

Kovács Katalin: Értem, hogy magas számok ezek, de csak a szakmaiság lebegett a szemem előtt

Kajak-kenu
1 órája

Cáfolta legendája halálhírét az AC Milan

Olasz labdarúgás
1 órája

Elege lett a sztárok eladásából, távozik a Newcastle edzője – sajtóhír

Angol labdarúgás
2 órája