Szavazás: Mit gondol a magyar csapatok kupaszerepléséről?
Négy, európai kupaporondra kijutott labdarúgócsapatunk közül már csak kettő van talpon (a DVSC a Bajnokok Ligájában, a DVTK az Európa-ligában), a Győri ETO és a Ferencváros már júliusban búcsúzni kényszerült. Szavazásunkban ezúttal arra vagyunk kíváncsiak, hogyan vélekednek olvasóink a magyar együttesek szerepléséről.
SZAVAZÁS
Ön hogyan viszonyul a magyar csapatok kupaszerepléséhez?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






