Fradi: három perc álmodozás; Bartosz Grzelak támadó Vidit ígér

L. P. I.L. P. I.
2023.03.16. 23:22
A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk.

Véget ért az Európa-liga-kaland, kiesett az FTC. A Bayer Leverkusen elleni nyolcaddöntős visszavágóról minden, amit tudni érdemes, elemzés, statisztikák és értékelés két oldalon.
Véget ért az Európa-liga-kaland, kiesett az FTC. A Bayer Leverkusen elleni nyolcaddöntős visszavágóról minden, amit tudni érdemes, elemzés, statisztikák és értékelés két oldalon.

A Honvéd ellen mutatkozik be a fehérvári kispadon Bartosz Grzelak. A lengyel-svéd szakemberrel Pietsch Tibor beszélgetett, és megtudta tőle, hogy az ellentmondást nem tűrő támadófociban hisz, továbbá óriási potenciált lát új csapatában, amely momentán kieső helyen áll az NB I-ben.

És ha péntek, akkor Sportkrém-melléklet +8 oldalon. A televíziók heti sportműsorával és Máté János sprinterrel, aki 18 évesen kezdett futni, és 200 méteren fedett pályán megdöntötte a 38 éves magyar rekordot.

Legfrissebb hírek

Joan Carrillo értékelte a spanyol vb-győzelmet; az ETO FC a Kl-ben folytatja az európai kupaszereplését

E-újság
6 órája

Sallai Roland még gyűjteni akar a bajnoki trófeákból; Kásás Tamás néha azért nosztalgiázik

E-újság
Tegnap, 0:50

Jön a spanyol–argentin labdarúgó-vb-döntő; Jerzy Dudek exkluzív interjút adott lapunknak

E-újság
2026.07.18. 23:58

Luis de la Fuente: A futball az értékek iskolája; Lionel Scaloninak a mesterét kell legyőznie a vb-aranyért

E-újság
2026.07.17. 23:35

Szívből jön az argentinok ereje: a válogatott többet jelent nekik a klubcsapatnál; Piros lap és sima győzelem az Üllői úton

E-újság
2026.07.16. 23:27

A háború nyertese: Argentína!; In memoriam Szántó Imre

E-újság
2026.07.15. 23:57

Anglia visszaütne Maradona kezezéséért; 60 éves a liverpooli brazilverés

E-újság
2026.07.14. 23:55

El Clásico Dallasban!; Bódog Tamásnál kóstolta először a pacalt Thomas Tuchel

E-újság
2026.07.13. 23:55