D. Á. 2021.07.25 00:09 Frissítve: 2021.07.25 23:53

Vasárnapi sportműsor: magyarok az olimpián; Roma–DVSC

Vasárnap hajnalban ismét magyar sportolóinknak szurkolhatunk a tokiói olimpián – Hosszú Katinkát, Mihályvári-Farkas Viktóriát és Verrasztó Dávidot is 400 méter vegyes döntőben láthatjuk úszni. Fucsovics Márton is bemutatkozik Tokióban. A férfi vízilabdásaink Görögországgal, a női kéziseink a franciákkal találkoznak. Ami a futballprogramot illeti, Roma–Debrecen felkészülési mérkőzést rendeznek, az Újpest a III. Kerülettel játszik.

JÚLIUS 25., VASÁRNAP

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 25., VASÁRNAP – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK: 

OLIMPIA A TV-BEN
M4 SPORT
2.00: vívás, strandröplabda, íjászat
3.15: úszódöntők, lövészet, evezés
5.30: vívás, dzsúdó, tenisz, tollaslabda
7.15: vívás, dzsúdó, asztalitenisz, lövészet
11.15: vívás, vízilabda
12.00: úszóelőfutamok, vívás
14.05: kézilabda, nők
23.30: triatlon, férfiak
DUNA TV
1.55:
kézilabda, nők
4.20: vízilabda, férfiak
6.30: kosárlabda, férfiak
8.20: műugrás, országúti kerékpár, íjászat, tenisz
12.20: kosárlabda, férfiak
EUROSPORT1
5.15:
ökölvívás
6.00:
kerékpár, nők
11.15:
ökölvívás
12.00:
úszás
14.30:
röplabda, nők, csoportmérkőzés
23.30:
triatlon
EUROSPORT2
6.00:
tenisz
13.00:
labdarúgás

ASZTALITENISZ
női egyes, 2. forduló (Póta Georgina)

CSELGÁNCS
női 52 kg (Pupp Réka)

KÉZILABDA, NŐK
B-CSOPORT
1. FORDULÓ
Magyarország–Franciaország – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK
4 mérkőzés

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK
8 mérkőzés

TENISZ
férfi egyes, 1. forduló (Fucsovics Márton) 

ÚSZÁS
DÖNTŐK

férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
ELŐFUTAMOK
női 100 m hát (Burián Katalin), férfi 200 m gyors (Németh Nándor, Kozma Dominik), férfi 100 m hát (Telegdy Ádám, Bohus Richárd), női 400 m gyors (Késely Ajna), férfi 4x100 m gyors váltó (Magyarország)

VÍZILABDA, FÉRFIAK,
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

Magyarország–Görögország – élőben az NSO-n!

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.30: III. Kerületi TVE–Újpest FC
19.00: AS Roma (olasz)–Debreceni VSC, Frosinone (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
13.30:
St. Pauli–Kiel (Tv: Arena4)

HORVÁT 1. HNL
2. FORDULÓ
21.00:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
1. FORDULÓ
18.00:
Michalovce–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
2. FORDULÓ
18.55:
Metalac–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
DTM, LAUSITZRING
10.25:
2. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: 2. futam (Tv: Digi Sport1)
15.05: DTM Trophy, 2. futam (Tv: Digi Sport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Houston Astros–Texas Rangers (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD MATCHPLAY, BLACKPOOL
20.00:
döntő (Tv: Sport1)
Dimitri Van den Bergh (belga)–Peter Wright (skót)

LÓSPORT
14.55:
Fogathajtás, nemzetközi verseny (Tv: Digi Sport3)
15.00: Kincsem+Tuti 1143 (Tv: Sport2)

EVEZÉS
9.00: Országos bajnokság, Szeged

MOTORSPORT
11.00:
superbike-vb, Assen (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP 250-ES TORNA

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya

WTA 250-ES TORNA
17.00: Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport1)
19.00: Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport2)
2021.09.20 14:37:07

Egyéb egyéni CSILLAG PÉTER

„A forró húsleves, amelyet kapkodva kell megenni, nekem ez a futballal járó szent hevület.”

2021.09.20 10:21:39

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Megjelent a Túrázás magazin, 84 oldalon kínálunk érdekességeket a természetjárás világából.

2021.09.17 13:21:33

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY

Idén nyáron megszerezte karrierje 15. érmét: mind közül a legértékesebbet, az olimpiai aranyat.

2021.09.16 20:17:28

Egyéb egyéni S. TÓTH JÁNOS

A Dohában dolgozó muzsikus a katari fizetett nézőkről és a bravúrral szerzett Robben-fotóról.

2021.09.14 13:37:44

Egyéb egyéni B. D. K.

Az írek ketrecharcosa ezeken a képeken sem a szerénységéről tesz tanúbizonyságot.