Tollaslabda: egy siker, két vereség a magyar BEK-mérleg

MTI MTIMTI MTI
2012.05.29. 22:01
Címkék
A házigazda pécsi Multi Alarm SE egy győzelemmel és egy vereséggel, míg a Debreceni Hajdu Gabona SE egy vereséggel kezdte meg kedden a tollaslabda Bajnokcsapatok Európa Kupáját.

A viadal honlapja szerint a Magyarországon először sorra kerülő BEK nyitónapján a pécsiek az ukrán Telesens-SHVSM együttesét 5:2-re győzték le, a folytatásban viszont 5:2-re kikaptak a spanyol Sevillától.

A debreceni csapatnak egyetlen mérkőzése volt kedden, s azt 6:1-re elbukta a török Egosporral szemben.

A 19 csapatos tornán négy csoportban küzdenek az együttesek. A tavalyi BEK-ben második Multi Alarm még az ír és a belga bajnokkal van egy ötösben, míg a Hajdu Gabona SE a török után a francia, az angol és az izlandi együttessel fog játszani. A csoportokból az első két helyezett jut tovább az egyenes kieséses szakaszba.

Legfrissebb hírek

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
11 perce

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
36 perce

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
47 perce

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
59 perce

Vb 2026: Panama–Horvátország

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Bellingham a legifjabb angol ötvenszeres válogatott lett

Foci vb 2026
1 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
1 órája

Három változás a horvátoknál az angolok elleni meccshez képest – íme, a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik