I. SZ. 2021.07.27 23:42 Frissítve: 2021.07.28 23:40

Szerdai sportműsor: úszóink és Szilágyi Áron újra versenyben

Elsősorban úszóinktól és férfi kardvívóinktól remélhetünk érmet az olimpia szerdai versenynapján. Női vízilabdázóink az Egyesült Államokkal játszanak, pályára lép az amerikai kosárlabda-válogatott. Európában BL-selejtezőket rendeznek futballban, Felcsúton pedig folytatódik a Puskás–Suzuki-kupa.

 

JÚLIUS 28., SZERDA

TOKIÓ 2020, JÚLIUS 28., SZERDA – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN

M4 SPORT
1.45:
evezés, strandröplabda
3.30: úszás, vívás, cselgáncs, vitorlázás, szörf
6.45: női vízilabda, Magyarország–Egyesült Államok
8.00: műugrás, íjászat, vívás, cselgáncs, labdarúgás
11.00: íjászat, úszás, vívás, cselgáncs, torna, vízilabda
14.30: férfi kézilabda, Franciaország–Németország

DUNA
2.00:
kézilabda, evezés, rögbi, vitorlázás, cselgáncs, vívás
6.40: vívás, kosárlabda (Egyesült Államok–Irán), kerékpár, tenisz, cselgáncs, rögbi
12.15: torna, kard, úszás, vízilabda, 3x3-as kosárlabda, strandröplabda
EUROSPORT1
1.30:
evezés
3.30:
úszás
6.15:
ökölvívás
7.00:
kerékpár
12.15:
torna
15.10: röplabda
EUROSPORT2
2.00:
strandröplabda
4.00:
rögbi
5.00:
tenisz
10.30:
labdarúgás
12.30:
vívás
13.45:
kosárlabda, 3x3-as kosárlabda

FŐBB VERSENYSZÁMOK

CSELGÁNCS
férfi 90 kg (Tóth Krisztián)

KÉZILABDA
FÉRFIAK

6 csoportmeccs

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

4 csoportmeccs

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK

8 csoportmeccs

ÚSZÁS
Milák Kristóf, Kenderesi Tamás (férfi 200 m pillangó), Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma (női 200 m vegyes), Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória (női 1500 m gyors), magyar váltó (férfi 4x200 m gyorsváltó) – döntő; Németh Nándor, Szabó Szebasztián (férfi 100 m gyors), Hosszú Katinka, Kapás Boglárka (női 200 m pillangó) – elődöntő; Telegdy Ádám (férfi 200 m hát), Békési Eszter (női 200 m mell), Cseh László, Kós Hubert (férfi 200 m vegyes), magyar váltó (női 4x200 m gyors váltó) – előfutamok

VÍVÁS
Decsi Tamás, Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron (férfi kard csapatverseny)

VÍZILABDA
NŐK
4 csoportmeccs, benne Magyarország–Egyesült Államok

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Neftci (azeri)–Olympiakosz Pireusz (görög)
19.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Alaskert (örmény)
19.30: CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
19.45: Midtjylland (dán)–Celtic (skót)
20.00: Galatasaray (török)–PSV (holland)
20.00: Ludogorec Razgdad (bolgár)–Mura (szlovén)
20.15: Young Boys (svájci)–Slovan Bratislava (szlovák)
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Kajrat Almati (kazah)
20.30: Sparta Praha (cseh)–Rapid Wien (osztrák)

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
14.00: CRF Flamengo–Sporting CP
15.45: Budapest Honvéd–KRC Genk
17.30: Bayern München–NK Osijek

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Cleveland Indians–St. Louis Cardinals (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)
2021.09.25 09:48:37

Egyéb egyéni NÉMETH ANDREA

Olyan egyetemet szeretne, amely a világ sportjában ismert és elismert intézmény.

2021.09.24 15:15:09

Egyéb egyéni B. D. K.

Valerie Loureda ketrecharcos egyáltalán nem szégyenlős, a képeiért pedig odavannak a követői.