Sportpolitika: szerkesztőségi látogatás, Lázár János az NS-nél járt

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2021.03.01. 20:27
A Magyar Teniszszövetség tavaly megválasztott elnöke, Lázár János látogatott hétfőn a Nemzeti Sport szerkesztőségébe, eleget téve Szöllősi György főszerkesztő meghívásának.
Lázár János a Nemzeti Sportnál járt (Fotó: Árvai Károly) – A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK!
Lázár János a Nemzeti Sportnál járt (Fotó: Árvai Károly) – A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK!

A sportvezető röviden találkozott a lapindító értekezlet résztvevőivel, beszámolt a teniszszövetségnél zajló konszolidációról és országos infrastruktúra-fejlesztési tervekről, majd a főszerkesztővel és Ballai Attilával, a Mediaworks sportfőigazgatójával tárgyalt.

A megbeszéléseken szóba került a magyar sport tíz éve tartó intenzív fejlesztése, a taorendszer előnyei és veszélyei, de a volt kancelláriaminiszter, a térség jelenlegi országgyűlési képviselője egyik szívügyeként szóba hozta a Makó FC Csongrád megyei bajnokaspiráns, eddig százszázalékos futballcsapatát is.

Legfrissebb hírek

Bondár Anna: Szívünket-lelkünket kitettük a pályára

Tenisz
20 órája

A Kazincbarcika az NB I első kiesője; Liverpool: a bajnoki nyeretlenség lezárva, jöjjön a BL-visszavágó!

E-újság
2026.04.11. 23:31

Erőpróba a javából – Kapolcsi-Szabó Bence jegyzete

Jégkorong
2026.04.11. 23:25

Egy ügyünk, a sport – Ballai Attila publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.04.11. 23:25

Alcaraz és Sinner döntőzik Monte-Carlóban

Tenisz
2026.04.11. 18:36

Piros Zsombor döntős a madridi challenger-tenisztornán

Tenisz
2026.04.11. 16:24

Novak Djokovics a 2028-as olimpiával vonulna vissza

Tenisz
2026.04.11. 13:35

Tovább menetel a két bajnokesélyes; Mocsi Attila: Nem ezt a bánásmódot érdemlem

E-újság
2026.04.10. 23:18
Ezek is érdekelhetik