Sakk: a Sárkányok nyerték meg az ifjúsági bajnokságot

2012.11.08. 13:58
Címkék
A Sárkány-Sinus DSE csapata nyerte meg a sakkozók Országos Ifjúsági Csapatbajnokságát Budapesten.

A 36 együttessel és 259 játékos részvételével megrendezett viadalon a Juhász Kristóf, Fehér Ádám, Gledura Benjamin, Juhász Ármin, Kozák Ádám, Kabai Zsuzsanna, Ruck Róbert összeállítású csapat imponáló versenyzéssel, nyolc forduló során 36.5 pontot szerzett.

A bajnokok fölényét jól jellemzi, hogy a második helyen végzett Haladás csak 30.5 pontot gyűjtött, míg a harmadik Tóth László SE 30 pontot szerzett.

A Sárkány-Sinus Horváth József nemzetközi nagymester, Pálkövi József nemzetközi mester és Farkas Lajos csapatkapitány irányításával diadalmaskodott.

 

Legfrissebb hírek

Az eredmény nem változott a szünetig, de leszakadt az ég

Foci vb 2026
1 perce

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2 perce

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
16 perce

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
26 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
1 órája

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik