Golf: újabb szponzor lépett le, Tiger Woods nem kap több ingyenautót

MTI MTIMTI MTI
2010.01.14. 06:51
Címkék
Házasságtörési botránya miatt újabb szponzor hátrált ki Tiger Woods amerikai golfsztár, a világ legjobban kereső sportolója mögül.

A General Motors autógyár kedden közölte, hogy a továbbiakban nem bocsátja ingyen a 33 éves játékos rendelkezésére a járműveit.

Korábban az Accenture PLC tanácsadó cég, a Gillette borotvagyártó és az AT&T telekommunikációs vállalat közölte, hogy megszakítja kapcsolatát az ideiglenes visszavonulását december elején bejelentő sztárral, akinek reklámbevételei évi 100 millió dollárra rúgnak.

A több nővel is hírbe hozott Woods november 27-én, mindmáig tisztázatlan körülmények között szenvedett kisebb autóbalesetet floridai háza előtt. A balesetet vélhetően heves házastársi vita előzte meg, amely minden valószínűség szerint azt követően robbant ki, hogy az egyik bulvárlap megszellőztette a golfozó házasságon kívüli kapcsolatait.

Legfrissebb hírek

NBA: két és fél negyedig volt szoros – a címvédő OKC megint simán verte a Lakerst, már 2–0-ra vezet – videók

Amerikai sportok
21 perce

Nadia Comaneci: Az úttörők nem követik a trendeket, ők teremtik azokat

Torna
21 perce

Körvonalazódó jövőkép: nagy esély van rá, hogy Borbély Balázs marad az ETO-nál

Labdarúgó NB I
35 perce

Sprinterre kerülhet először a rózsaszín trikó a Girón

Kerékpár
41 perce

„Ez volt a klub történetének egyik legmeghatározóbb tizenegyesgólja” – Buendía az Aston Villa döntőbe jutása után

Európa-liga
49 perce

NHL: Philadelphiában folytatta a menetelést a Hurricanes, egy meccsre a továbbjutástól

Amerikai sportok
1 órája

„Egy átlagos öltözőben előfordulhatnak ilyen dolgok” – a közösségi médiában üzent Valverde

Spanyol labdarúgás
2 órája

Népsport: tiszteletre méltó dámából tetterős hajadon

Népsport
2 órája
Ezek is érdekelhetik