Röplabda: új elnöke van a Békéscsabai RSE csapatának

2010.06.09. 13:03
Címkék
Az elmúlt héten megtartotta évi rendes közgyűlését a Békéscsabai Röplabda Sportegyesület.

A napirendi pontok közt szerepelt a szakmai és a pénzügyi beszámoló meghallgatása és elfogadása. A megjelentek döntöttek az egyesület alapszabályának megváltoztatásáról, új tagok felvételéről.

Talán a leglényegesebb napirendi pont az utolsó volt, ahol új tisztségviselőket választott a közgyűlés. Molnár László, aki az alapítástól volt elnöke a BRSE-nek, megköszönve az eddigi bizalmat, jelezte, hogy nem kíván újraindulni az elnöki tisztségért, ezért a megüresedett helyre új személyt jelöltek. A közgyűlés egyhangú döntésének értelmében a BRSE új elnöke Baran Ádám lett. Az új elnök 30 éves, a Szent István Egyetem ifjúsági referense.

Az elnökség tagjai Kormos Mihály, Gerendeli Gábor, Kazár Krisztina, Galló Katalin, Dr. Tóth János lettek.

Legfrissebb hírek

Vinícius Júnior duplázott; Marokkó négyet, Mexikó hármat vágott – a 13. játéknap 20 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 perce

40 és 17 éves játékos is pályára lépett Mexikóban – statisztikák

Foci vb 2026
14 perce

Mindössze két gól elég volt Dél-Afrikának a második hely megszerzéséhez az A-csoportban – statisztikák

Foci vb 2026
16 perce

Megvan az első párosítás: Kanada–Dél-Afrika mérkőzés nyitja az egyenes kiesés szakaszt

Foci vb 2026
16 perce

Videó: így ünnepelte történelmi továbbjutását az öltözőben Dél-Afrika

Foci vb 2026
24 perce

Ochoa megelőzte Rafa Márquezt, Mexikó 12 éve remek első félidőket játszik

Foci vb 2026
58 perce

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
59 perce

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik