Röplabda: új elnöke van a Békéscsabai RSE csapatának

2010.06.09. 13:03
Címkék
Az elmúlt héten megtartotta évi rendes közgyűlését a Békéscsabai Röplabda Sportegyesület.

A napirendi pontok közt szerepelt a szakmai és a pénzügyi beszámoló meghallgatása és elfogadása. A megjelentek döntöttek az egyesület alapszabályának megváltoztatásáról, új tagok felvételéről.

Talán a leglényegesebb napirendi pont az utolsó volt, ahol új tisztségviselőket választott a közgyűlés. Molnár László, aki az alapítástól volt elnöke a BRSE-nek, megköszönve az eddigi bizalmat, jelezte, hogy nem kíván újraindulni az elnöki tisztségért, ezért a megüresedett helyre új személyt jelöltek. A közgyűlés egyhangú döntésének értelmében a BRSE új elnöke Baran Ádám lett. Az új elnök 30 éves, a Szent István Egyetem ifjúsági referense.

Az elnökség tagjai Kormos Mihály, Gerendeli Gábor, Kazár Krisztina, Galló Katalin, Dr. Tóth János lettek.

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Jordánia–Algéria csoportmeccs

Foci vb 2026
16 perce

Haaland csatlakozott Kane mellé, de Kocsis Sándortól még messze van

Foci vb 2026
25 perce

Statisztikák: Haaland rekordokat halmozott – ez lesz a legjobb vb-aranycipőcsata valaha?

Foci vb 2026
29 perce

Foci vb 2026: Jordánia–Algéria

Foci vb 2026
37 perce

Benbuali a kispadon, első győzelmére hajt Jordánia és Algéria – itt vannak a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
43 perce

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
1 órája

3–2-re legyőzte Szenegált és továbbjutott Norvégia

Foci vb 2026
1 órája

Haaland is duplázott, Norvégia ötgólos thrilleren verte meg Szenegált a vb-n

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik