Rajthoz! Kezdődik a Bajnokok Ligája; Nagy Zsolt visszatért, és újra a válogatottba vágyik

L. P. I.L. P. I.
Vágólapra másolva!
2023.09.18. 23:53
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk:

Kedden nyolc mérkőzéssel rajtol a BL 2023–2024-es csoportköre. Minden, amit az új kiírásról tudni érdemes, rekordok, statisztikák, esélylatolgatás, változó keretek és a nagy kérdés, hogy ki lesz képes megállítani a Manchester Cityt – továbbá az induló BL magyarjai két oldalon.Kedden nyolc mérkőzéssel rajtol a BL 2023–2024-es csoportköre. Minden, amit az új kiírásról tudni érdemes, rekordok, statisztikák, esélylatolgatás, változó keretek és a nagy kérdés, hogy ki lesz képes megállítani a Manchester Cityt – továbbá az induló BL magyarjai két oldalon.

Nagy Zsolt hét hónap után visszatért, és vissza is jutna oda, ahol volt. A Puskás Akadémia játékosa a Magyar Kupában már pályára lépett, nehéz időszakon van túl, de azon lesz, hogy Marco Rossi is mihamarabb újra felfigyeljen rá. Judi Ádám interjúja.

Török Zoltán új Sopront épít. A tavalyi Euroliga-győztes női kosárlabda első embere Bobory Balázsnak elmesélte, mi vezetett ahhoz, hogy most vissza kelljen lépni a jövőbeni sikerek érdekében.

És még: Muszukajev-csoda Belgrádban, MK-sorsolás futballban, Szoboszlai Henderson nyomdokain, Hári János a Volán szuper idénykezdéséről.

Legfrissebb hírek

Megint a Ludogorec – az Európa-liga rájátszásában jönnek a bolgárok; A BL-gála után valóságteszt vár a Liverpoolra

E-újság
9 órája

Elvesztette veretlenségét, és a rájátszásban folytatja a Ferencváros; Két világ között: miért más a Liverpool Európában, mint Angliában?

E-újság
2026.01.29. 23:58

Robbie Keane: Készen állunk a csatára; Ádám Martin: Remélem, lesz még néhány jó évem az élvonalban

E-újság
2026.01.28. 23:59

Szoboszlaiék Slotért is játszanak; bravúrpont a férfi kézilabda Eb-n

E-újság
2026.01.27. 23:52

Varga Zsolt: Nagyon értékes ez az érem; Vitális Milán: Elsők vagyunk, de ezt a pozíciót meg is kell tartani

E-újság
2026.01.26. 23:35

ETO-gála a Fradi-pályán; Tóth Alex: Azért jöttem, hogy fejlődjek, nagyszerű lesz itt játszani hétről hétre

E-újság
2026.01.25. 23:55

Eb-döntőt vív a férfi vízilabda-válogatott; a Ferencváros az ETO FC-t fogadja

E-újság
2026.01.24. 23:55

NS: Andoni Iraola: Megvan az erő ebben a magyar srácban; Eb-döntőben a magyar férfi vízilabda-válogatott!

E-újság
2026.01.23. 23:19
Ezek is érdekelhetik