Női BL: luxemburgi ellenféllel kezd a Fradi a selejtezőben

M. D.M. D.
2020.10.22. 13:41
null
Vágó Fannyék idén ismét megcélozzák a BL-főtáblát (Fotó: Micheller Szilvia, archív)
A Ferencváros női labdarúgócsapata a luxemburgi Racing FC Unionnal csap össze a Bajnokok Ligája első selejtezőkörében – derült ki az UEFA csütörtöki sorsolásán.


A női BL selejtezőjében idén a koronavírus-járvány miatt nem négycsapatos minitornákat, hanem egymeccses párharcokat rendeznek a főtáblára jutásért.

Az FTC a selejtező első fordulójában kiemeltként a Bajnokok Ligájában újonc luxemburgi Racing FC Unionnal mérkőzik meg november 3-án vagy 4-én. Ha a zöld-fehérek innen továbbjutnak, akkor még egy párharc vár rájuk a legjobb 32 közé kerülésért, ennek a körnek a sorsolását november 6-án készítik el.

„Számunkra kedvezőnek ítélem a sorsolást, persze, egy mérkőzésen dől el a párharc. Egyelőre semmit sem tudunk az ellenfélről, de igyekszünk gyorsan feltérképezni. A Ferencváros számára csak a továbbjutás az elfogadható” – szögezte le Dörnyei Balázs vezetőedző a klub hivatalos honlapján.

Legfrissebb hírek

A közösségépítő Borbély Balázs lehet a Ferencváros legjobb igazolása – új útra lépett az ETO

Labdarúgó NB I
4 órája

A Real Madrid elleni meccs miatt elhalasztották az ETO–FTC bajnokit – hivatalos

Labdarúgó NB I
7 órája

Negyvennégy év után tud-e újra címet védeni az ETO?

Labdarúgó NB I
7 órája

Julian Jenner: A Ferencváros remekül futballozott

Európa-liga
10 órája

31 év után újra találkozik egymással az FTC és a Real Madrid – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Középszerű Twentéről írtak a holland lapok a Ferencváros elleni vereség után – sajtóvisszhang

Európa-liga
14 órája

Joseph duplájával aratott fontos győzelmet a Twente otthonában a Ferencváros

Európa-liga
Tegnap, 21:52

Keita nélkül a zöld-fehérek – megvannak a kezdőcsapatok a Twente–FTC Európa-liga-mérkőzésre

Európa-liga
Tegnap, 19:05