BL: Willi Orbán betegség miatt hazautazott Belgiumból

MTI/ CS. B.MTI/ CS. B.
2021.11.24. 20:29
null
Willi Orbán hazautazott Belgiumból (Fotó: AFP)
Betegség miatt hazautazott a belga FC Bruges elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés helyszínéről Willi Orbán, az RB Leipzig magyar labdarúgója.

 

A válogatott hátvéd megfázásos tünetek miatt néhány órával a 20.45 órás kezdés előtt autóval visszautazott Németországba. A klub tájékoztatása szerint a 29 éves játékos koronavírustesztje negatív lett, és csupán óvintézkedésről van szó.

Kedden kiderült, hogy a lipcseieknél a kapus Gulácsi Péter és a vezetőedző Jesse Marsch koronavírusos, így egyikük sem repülhetett el Belgiumba. A trénert helyettesítő Achim Beierlorzernek mindössze öt mezőnyjátékosa lesz a kispadon, Orbán és Gulácsi mellett Szoboszlai Dominik, továbbá Mohamed Simakan, Amadou Haidara, Yussuf Poulsen és Tyler Adams sem hadra fogható.

Legfrissebb hírek

Az UEFA ismét Szoboszlai és Haaland barátságáról posztolt – videó

Bajnokok Ligája
5 órája

„Elsősorban azért volt csalódott, mert elveszítettük a mérkőzést” – Slot lapunknak Szoboszlai kiállításáról

Angol labdarúgás
14 órája

Vége a találgatásnak: Gulácsi hosszabbított a Lipcsével

Légiósok
2026.02.09. 18:40

Hat ország élvonalában szereztek gólt a magyar légiósok a múlt héten

Légiósok
2026.02.09. 15:42

Szoboszlaié a forduló gólja a Premier League-ben

Angol labdarúgás
2026.02.09. 14:40

Szoboszlait egy meccsre tiltották el a City elleni kiállítása után – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.02.09. 13:03

„Igazi műalkotás!” – a 75-szörös angol válogatott kapus Szoboszlai szabadrúgásgóljáról

Angol labdarúgás
2026.02.09. 10:34

Haaland elárulta, mit mondott Szoboszlainak a drámai tizenegyes előtt

Angol labdarúgás
2026.02.09. 10:03
Ezek is érdekelhetik