BL: kificamodott a Barca-védő bokája

H. D.H. D.
2022.10.05. 15:57
null
Christensen bokasérülést szenvedett (Fotó: AFP)
A kedd esti Inter–Barcelona Bajnokok Ligája-találkozón a vendégek két játékosa is megsérült, a klub mindkettőjük esetében a meccs másnapján közölte a diagnózist. 

 

Az FC Barcelona a klub hivatalos honlapján megerősítette, Andreas Christensen bokája kificamodott miután az Inter elleni mérkőzés második félidejében Mhitarjannal ütközött.

A dán védő egyelőre nem bevethető, visszatérése a felépülés idejétől függ.


A katalánok vezetőedzője, Xavi Christensen mellett a dán két másik belső védőre sem számíthat, Araújo és Jules Koundé is combizomsérülés miatt esett ki.

A védők mellett egy középpályás, Franck Kessié sem bevethető, az Inter elleni meccsen a combizma sérült meg.


 

 

Legfrissebb hírek

A Zvezda lezárta a címvédő nagy sorozatát az Euroligában, Gudurics elérte a háromezres határt

Kosárlabda
14 órája

„Felhasználtad Messit a 2021-es kampányban” – egymásnak feszült Joan Laporta és kihívója a vasárnapi elnökválasztás előtt

Spanyol labdarúgás
23 órája

Gyász: elhunyt az FC Barcelona korábbi elnöke

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 12:34

Mbappé már biztosan kimarad, rengeteg a fiatal a Real Madrid keretében a Manchester City ellen

Bajnokok Ligája
2026.03.11. 15:48

St James Park vagy St. James’ Park? BL-meccs helyett harmadosztályú bajnokin kötött ki a Barca-drukker

Angol labdarúgás
2026.03.11. 13:18

Hans-Dieter Flick a Barcelona védekezését méltatta a Newcastle elleni döntetlen után

Bajnokok Ligája
2026.03.11. 08:50

A Bayern München nem hagyott kérdést a visszavágóra, lemosta a pályáról az Atalantát

Bajnokok Ligája
2026.03.10. 22:54

Nagyon nem ment a játék Newcastle-ben a Barcának, de Yamal 96. perces büntetőjével sikerült elkerülnie a vereséget

Bajnokok Ligája
2026.03.10. 22:54
Ezek is érdekelhetik