BL: a rendőrség elfogta a Fradi–Slovanon rakétázó szurkolót

L. M.L. M.
2022.08.15. 12:44
null
A Slovan szurkolói (Fotó: Török Attila)
Ferencvárosi nyomozóknak sikerült azonosítani a Ferencváros–Slovan Bratislava Bajnokok Ligája-selejtezőn rakétázó nézőt. A kihallgatás során az érintett elismerte bűnösségét – áll a police.hu közleményében.

 

Veszélyes rakétázással kezdődött a Ferencváros–Slovan Bratislava BL-selejtező a Groupama Arénában. A vendégek egyik szurkolója pirotechnikai eszközt lőtt ki, ami a stadion egyik Sky Boxában landolt, ahol FTC-szurkolók is tartózkodtak. Csak a szerencsén múlt, hogy senki sem sérült meg.

„A Budapesti Rendőr-főkapitányság IX. Kerületi Rendőrkapitánysága ismeretlen tettes ellen indított eljárást. A nyomozók azonosították a feltételezett elkövetőt, egy 19 éves szlovák állampolgárt, akit augusztus 11-én Győr-Moson-Sopron megyei tartózkodási helyén fogtak el” – áll a rendőrség közleményében.

A fiatalt nyilvános rendezvényen elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. Az elkövető szabadlábon védekezhet, ugyanakkor tettét beismerte és hozzátette, nem tudta, hogy rakétát tart a kezében. A IX. Kerületi Rendőrkapitányság kezdeményezte bíróság elé állítását.

Legfrissebb hírek

Megtette az első lépést a Kajrat Almati az újabb BL-főtáblás szereplés felé

Bajnokok Ligája
9 órája

Borbély Balázs: Minden posztra van két, néhol három játékosunk

Európa-liga
11 órája

Botka Endre: Azt hittem, vége a ferencvárosi időszakomnak

Labdarúgó NB I
15 órája

Ferencváros: kivásárolta magát a szerződéséből a brazil középpályás, Csercseszov csapatánál folytathatja

Labdarúgó NB I
17 órája

NB I: újabb játékosok távoztak a Ferencvárostól és a Puskás Akadémiától – piaci körkép

Labdarúgó NB I
19 órája

Szűcs Kornél: Előnyt akarunk szerezni a Ferencváros ellen a budapesti visszavágóra

Európa-liga
22 órája

Egy percen belül két sárga az ír Healynek – ilyen is történt a BL-selejtező keddi nyitányán

Bajnokok Ligája
2026.07.07. 22:43

Hajnal Tamás: Ezzel a kerettel kezdjük az új idényt

Labdarúgó NB I
2026.07.07. 10:14
Ezek is érdekelhetik