Bajnokok Ligája: Rudolf Gergely bízik a jó eredményben

Vágólapra másolva!
2020.11.24. 11:51
null
Rudolf Gergely is szemmel követi a Ferencvárost (Fotó: Szabó Miklós)
Bízik a Ferencváros támadóiban Rudolf Gergely, 28-szoros válogatott labdarúgó, aki szerint a magyar bajnokcsapat kedden (ma) este szoros mérkőzést is játszhat a Juventusszal a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek 4. fordulójában.

 

Rudolf 2010 és 2012 között szerepelt a Serie A-ban, a Bari színeiben gólt is szerzett a torinói sztárcsapat otthonában.

„Az olasz bajnokság a legtaktikusabb Európában, a játékosok fizikailag is maximálisan felkészültek. A Juventust igazi világsztárok alkotják, ráadásul egyre inkább kezd összeállni az együttes játéka” – mondta kedden az M4 Sport Sporthíradó című műsorában Rudolf, aki a Debrecen színeiben maga is játszott a legrangosabb európai kupasorozatban. Hozzátette: bízik a Ferencváros támadóiban, ráadásul a Juventus védelméből több kulcsjátékos is hiányzik, ezért reméli, hogy a magyar csapat képes lesz helyzeteket kialakítani, és egy jó mérkőzésen jó eredményt elérni.

„Azt gondolom, amit eddig a Ferencvárostól láttunk a Bajnokok Ligájában, hogy képes volt a mérkőzések egyes periódusaiban dominálni, az biztató a jövőre nézve” – fűzte hozzá.

A 21 órakor kezdődő zárt kapus összecsapást, amelyet a német Daniel Siebert vezet, az M4 Sport élőben közvetíti.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: emelkedett a fiatalpercek száma az új ajánlás hatására

Utánpótlássport
36 perce

Vb-selejtező: Robbie Keane együtt ünnepelt az ír szurkolókkal – videó

Foci vb 2026
2025.11.17. 11:36

A Ferencváros legyőzte az első helyen álló Pustertal Wölfét

Jégkorong
2025.11.15. 21:08

Estevao és Casemiro betalált, győzött Londonban a brazil válogatott

Minden más foci
2025.11.15. 19:16

NB III: Kusnyír 21 hónap után visszatért; négy gólt kapott a Ferencváros második csapata

Labdarúgó NB II
2025.11.15. 16:22

FTC–Volán: a magyar jégkorong is profitálhat ezekből a rangadókból

Jégkorong
2025.11.15. 15:32

Labdarúgás: visszavágott az észteknek az U17-es válogatott

Utánpótlássport
2025.11.15. 10:43

Labdarúgás: nyugalom és csibeszség Gödöllőn

Utánpótlássport
2025.11.12. 08:54
Ezek is érdekelhetik