Az Üllői úton dől el a Fradi BL-sorsa; Lékai: Szerettem volna játszani…

2022.08.03. 22:52
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

A baki 1–1-gyel nincs rossz helyzetben a Ferencváros, de jövő kedden rázós visszavágó vár rá. A Qarabag elleni BL-selejtező első meccséről elemzés, nyilatkozatok és statisztikák két oldalon.
A baki 1–1-gyel nincs rossz helyzetben a Ferencváros,
de jövő kedden rázós visszavágó vár rá. A Qarabag elleni BL-selejtező első meccséről elemzés, nyilatkozatok és statisztikák két oldalon.

Csütörtökön már minden Ekl-párharcban a playoff a tét. A Fehérvár, a Kisvárda és a Sepsi felkészüléséről és a szerda esti DAC–FCSB meccsről ugyancsak két oldalon.

Varga Kevin a Hatayspornál újra felhívná magára Marco Rossi figyelmét. A Törökországba visszatérő válogatott szélső kimaradt az idei Nemzetek Ligája-remeklésből, de reméli, hogy mihamarabb visszatér a kapitány fókuszába. Zombori András interjúja.

Lékai Máté FTC-be igazolásával mindenki jól jár. Az irányítóposzton dúskáló Veszprém, a vezért találó Fradi, a külföld helyett Budapestre szerződő játékos és családja is. Vincze Szabolcs interjúja.

Legfrissebb hírek

Tóth Alex: A játék most különösen fontos lenne nekem; Németh Krisztián: Jó érzéssel hagyok fel a labdarúgással

E-újság
23 órája

Jönnek a világbajnoki pótselejtező elődöntői; Kocsis Dominik csalódna, ha a DVSC lecsúszna a dobogóról

E-újság
2026.03.25. 23:50

Mind a négy meccset meg kell nyernünk; Papp László: 100

E-újság
2026.03.24. 23:15

Kovács Bendegúz: A magyar válogatottba kerülés a célom; Szűcs Szabina egyre magasabbra jut a világeseményeken

E-újság
2026.03.23. 23:15

Most a Fradi botlott; Slot reméli, Rossi tekintettel lesz a Liverpoolra

E-újság
2026.03.22. 23:50

Nyíregyházi bravúr: rangadót nyert a Szpari a DVTK ellen; Hiába Kerkez Milos fifikás gólja, kikapott a Liverpool Brightonban

E-újság
2026.03.21. 23:20

Tóth Alex: Érzem, hogy egyre jobb leszek; Takács-Kiss Virág: Öröm volt nézni, ahogyan együtt játszottunk

E-újság
2026.03.20. 23:28

Szoboszlai Dominik előtt Steven Gerrard is kalapot emel; Molnár Attila: A legmagasabbra tettük a lécet, aranyérmet szeretnék!

E-újság
2026.03.19. 23:44
Ezek is érdekelhetik