Atlétika: két évre eltiltották a Pekingben aranyérmes Ramzit

2010.01.09. 15:53
Címkék
Rashid Ramzi bahreini középtávfutót két évre eltiltotta a Bahreini Atlétikai Szövetség.

Ramzi a tavalyi pekingi olimpia 1500 méteres versenyszámát nyerte meg, de a Nemzetközi Olimpiai Bizottság doppingvétség miatt elvette tőle az aranyérmet.

Most az is kiderült, hogy két évig nem versenyezhet a marokkói születésű atléta.

Ramzi az eritropoetin (EPO) harmadik generációs változatával, a CERA-val akadt fenn az ellenőrzésen.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Skócia–Brazília

Foci vb 2026
2 perce

Marsch: A kispadról érkezők megint nagy hasznára voltak a csapatnak

Foci vb 2026
5 perce

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
6 perce

Lopetegui: A játékosaim többet érdemeltek volna

Foci vb 2026
14 perce

Edin Dzeko 150. válogatott mérkőzésén lépett pályára

Foci vb 2026
18 perce

Így állunk most a továbbjutók terén

Foci vb 2026
22 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
25 perce

A spanyol titok nyomában – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
29 perce
Ezek is érdekelhetik