T. M. 2021.02.21 14:58 Frissítve: 2021.02.21 15:17

Videó: hiába ömlött a fejéből a vér, még felugrott blokkolni a West Ham játékosa

A West Ham United–Tottenham Hotspur (2–1) angol bajnoki mérkőzés első félidejében a hazaiak középpályásának, Tomás Souceknek egy összefejelés után csúnyán felszakadt a bőr a szemöldökénél. A cseh játékos azonban annak ellenére, hogy ömlött a fejéből a vér, még felugrott blokkolni a Tottenham lövését.

A cseh középpályás még nevetett is az eset után. Percekkel később már a pályán volt egy kötéssel a fején. Tomás Soucek végigjátszotta az összecsapást.

ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ

West Ham–Tottenham 2–1 (Antonio 5., Lingard 47., ill. Lucas 64.)

2021.04.03 20:08:14

Angol labdarúgás D. Á.

Mikel Arteta együttese képtelen volt helyzetet kialakítani, totális dominanciát mutatott be a Pool.

2021.04.03 17:50:40

Angol labdarúgás B. Á.

Mindkét csapatnak volt meg nem adott gólja • A vendégek nagyobb különbséggel is nyerhettek volna.

2021.03.22 12:56:08

Angol labdarúgás NAGY ZSOLT

„Phil Foden az egyetlen futballista, akit semmi pénzért sem engedek eligazolni, ő maga a City.”

2021.03.15 20:10:36

Angol labdarúgás P. K.

A Liverpool a volt Wolves-játékos góljával győzött, de nemcsak erről maradhat emlékezetes a meccs...