Videó: „Azért vagy itt, hogy focizz” – B. Fernandes kiosztotta telefonozó csapattársát

2022.06.23. 16:16
A Manchester United nagyon rossz idényen van túl, ez pedig labdarúgóinak hangulatára is kihatott. Az előző két idény végén Bruno Fernandest választották meg az MU-szurkolók a legjobb játékosnak, viszont a 2021–2022-es kiírásban az ő teljesítménye is visszaesett. Az alábbi felvétel arról tesz tanúbizonyságot, hogy a portugál játékmester tele van feszültséggel.

A „vörös ördögök” brazil szélső védője, Alex Telles kitett egy szponzorált videót az Instagram-oldalára, melyen megmutatja, hogyan is telik egy napja. A United edzőközpontja előtt találkozott honfitársával, Freddel, na megBruno Fernandessel, akinek nem tetszett, hogy filmezéssel töltik az időt.

„Ne legyél már ilyen focista – szúrta oda a portugál középpályás Tellesnek. – Azért vagy itt, hogy játszd a futballt, ne pedig filmezd!”

Ezeket a szavakat egy kis káromkodás követte, Fred is megszólalt, Fernandes pedig tett egy javaslatot arra, mit filmezzen inkább a csapattársa.

A TELJES VIDEÓ ITT

Legfrissebb hírek

Arteta szerint kiváltság a Man. City ellen játszani; felépült Guardiola talizmánja

Angol labdarúgás
3 órája

Szerződést hosszabbított ecuadori légiósával a Chelsea – hivatalos

Angol labdarúgás
20 órája

Tóth Alexék távozó edzője: Inkább túl korán menjek el, mint hogy tovább maradjak a kelleténél

Angol labdarúgás
Tegnap, 12:20

Nagy bejelentés a „bajnoki döntő” előtt: távozik a Manchester City csapatkapitánya

Angol labdarúgás
2026.04.16. 14:35

Hiába van zsebben a BL-elődöntő, Henry figyelmeztette az Arsenalt

Angol labdarúgás
2026.04.16. 09:25

Marco Rose lehet Tóth Alex edzője – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.04.15. 12:01

Gruber Zsombor: Az ETO ellen dől el minden

Labdarúgó NB I
2026.04.15. 00:06

Az idény végén távozik Tóth Alex edzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.04.14. 16:13
Ezek is érdekelhetik